Bloggers RE

OVERAL – LETNÉ MUST HAVE


Autor: thenoela.blogspot.cz

Neviem ako vy, ale ja som veľkým milovníkom overálov. Nie len že tento kúsok odvevu vyzerá skvelo, ale je aj dobrou voľbou na rýchly a jednoduchý outfit, nakoľko k nemu už veľa netreba. Kedysi som mala pocit, že sú skôr pre vyššie ženy, než som ja (a to mám takmer 170cm), ale od minulého roka ich veselo nakupujem do svojej skrine aj ja.

//INSTAGRAM//

Nedávno som na e-shope www.manzara.sk objavila mnoho ďalších overálov, ktoré by mohli byť úžasnými kuskami na leto. Okrem nich tu viete nájsť aj spoločenské šaty, kraťase, plavky, ale taktiež aj doplnky. Ponúkajú prevažne dámske oblečenie ,ale zopár kúskov nájdete aj pre svoju polovičku.

Nižšie môžete nájsť malú overálovú inšpiráciu. Prvé tri overály sú inšpirácia z internetu, a ďalšie tri sú práve zo spomínaného e-shopu manzara.

Ak je reč o overály je to naozaj univerzálny kúsok oblečenia, ktorého prevedenie sa dá poňať naozaj rôznymi spôsobmi. Ja osobne preferujem elegantné, ženské overály, ktoré ma očaria na prvý pohľad. Presne tak  skončili u mňa v skrini všetky tri overály, ktoré mám. A ku každému sa viaže aspoň malý pribeh.

Prvý elegantný overal som našla vo výpredajoch v H&M, ale nakoľko som bola nakupovať sama nevedela som objektívne zhodnotiť či sa mi hodí, tak som domov odišla iba s fotkou overálu aby som sa mohla spýtať na názor niekoho iného. Overal mi každý pochválil a mamina povedala, že sa mám poň určite vrátiť. Hneď na druhý deň ráno som poň utekala a modlila sa, nech ho ešte stále majú v mojej veľkosti. A mali!:D

Druhý mám tiež z výpredaja, ale z C&A. Post o ňom som písala minulý rok v lete, a poviem vám, že ho naozaj milujem, pretože je veľmi univerzálny a dá sa nosiť aj v zime, ale taktiež aj v lete. (Post si viete pozrieť tu)

A ten tretí mám z dovolenky na Makarkskej z nejakého čínskeho stánku. Tento overal stál najviac a dlho som rozmýšľala nad jeho kúpou, keďže mi bolo jasné, že oblečenie z čínskeho trhu na Makarskej nebude asi sto krát najkvalitnejšie, ale nakoniec som si spravila radosť, kúpila ho a neľutujem to:)

A čo vy? Aký máte názor na overály? Nájde sa vo vašej skrini nejaký? 🙂

Článok vznikol na základe spolupráce s e-shopom manzara a vy už čoskoro uvidíte overál, ktorý som si z tejto stránky vybrala.


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram