Bloggers RE

PÁNSKE RIFLE AKO UNIVERZÁLNY MÓDNY KÚSOK

Idete na dovolenku a do lietadla si môžete zobrať len malý príručný kufrík. Viac ako jedny nohavice, tričko, mikinu, spodné prádlo a základnú drogériu do kufra nedáte. Skriňu máte plnú nohavíc, ale zobrať môžete len jedny. Väčšina z nás by zbalila rifle. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme prečo.

Pánske rifle nepoznajú vek

Rifle sú neodmysliteľnou súčasťou každého pánskeho šatníka. Obľubujú ich starší, aj mladší. Cítia sa v nich pohodlne a vyzerajú skvele. Vyrábajú sa v rôznych farbách a strihoch. Staršie ročníky preferujú voľnejšie strihy v klasickej modrej a čiernej farbe, mladší sa cítia lepšie v obtiahnutejších rifliach a s farbami viac experimentujú. Teenagerom sa najviac páčia vyšúchané a potrhané rifle s nízkym pásom. 

Dôležité je správne odhadnúť, ktorý strih vám sedí najlepšie, aby ste si postavu zbytočne nezdeformovali. Voľné pánske rifle nekopírujú postavu a nevyzerá to dobre. Rifle padajú z bokov, na nohách sú príliš široké a keď sa to snažíte zachrániť opaskom, vytvoríte nelichotivo pôsobiace záhyby a vy sa v nich nakoniec necítite tak dobre, ako by ste chceli. Keď pri kupovaní rifle skúšate, vyberte si tie najtesnejšie. Rifľovina povolí a nohavice sa vám prispôsobia. Skúste urobiť drep. Keď to zvládnete a nikde vás nebudú tlačiť, vybrali ste dobre. Väčšina rifiel sa vyrába s určitým percentom elastanu. Neobsahujú ho len dámske nohavice. Nič sa im nestane. Nemusíte sa báť.

Jedny nohavice na tisíc spôsobov

K týmto pôvode pracovným nohaviciam si môžete obliecť všetko. Jednoduché biele tričko, košeľu, mikinu, či sveter.Každý deň v nich budete vyzerať inak. Vo voľnom čase sa v nich chcete cítiť pohodlne a skombinujete ich s voľným tričkom a mikinou. Na posedenie s priateľmi zvolíte rifle a obľúbený sveter. Na neformálne pracovné stretnutie si k čiernym rifliam oblečiete košeľu a sako. Stále to budete vy, ale v elegantnejšom prevedení. Lepšia voľba, ako sa celý deň trápiť v tesilových nohaviciach len preto, lebo sa to patrí. 

Opasok a topánky pre väčší efekt 

Podľa toho, na akú príležitosť si rifle oblečiete zvoľte aj topánky a opasok a dotiahnite svoj outfit k dokonalosti. Opasok ich na tele možno trochu podrží, ale prioritne má plniť estetickú funkciu. V koženom opasku s prackou budete pôsobiť elegantnejšie, s látkovým získate športovejší look. To isté platí o topánkach, aj keď tu je to o niečo uvoľnenejšie. Športové topánky sa často nosia aj ku košeli a saku, ale treba ich vedieť správne vybrať.

Odložte ich tam, kam patria 

Vhodným miestom na ich odkladanie je skriňa alebo šatník. Nenechávajte ich prehodené cez stoličku alebo nemého sluhu. Veci sa týmto spôsobom ničia a skracujete im ich životnosť. Zničiť takýmto spôsobom rifle, ktoré vám sadnú ako uliate by bola naozaj škoda. 

Foto: Budchlap.sk

Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

1 komentář

.
.