Komunita online tvůrců

PARFÉMY ESENTIS JAKO DÁREK?

0 0

Autor: Dennie, dennieslife.wordpress.com

Dostaly se ke mně tyhle super malé „parfémy“, které se hodí do úplně každé kabelky 🙂… jsem z nich nadšená. Takže, co jsou vlastně tyhle vůně od zn. Esentis zač?

Jsou to vůně, které jsou, řekla bych, na 98% shodné s originálními parfémy, jako je Si, La vie est belle, Black opium, Mademoiselle a spousta dalších, které každý zná. Seženete jak dámské vůně, tak i pánské :). Záměrně jsem si vybrala takové vůně, které znám, jak voní anebo je mám doma. 
Ze začátku, když se navoníte, tak to voní strašně silně, po chvilce se dostanete na tu vůni, která to má být. Vůně nevydrží moc dlouho, asi jak klasické toaletky, bych řekla. Po chvíli vyčichnout, avšak když si přivoníte na místo, kam byla vůně nastříkaná, tak jde pořád něco cítit, ale už ne ta původní vůně. Když se například navoníte parfémem „SI“, po nějaké době si přičichnete na dané místo, tak pořád cítíte „SI“, jako na začátku. U těchto vůní to tak bohužel není, ALE, mám je strašně ráda, protože když někam jdete, máte malou kabelku, tak flakónek hodíte do kabelky a neřešíte, že Vám voňavka zabere pomalu půlku místa v kabelce.

Myslím si, že je to fajn dárek pro Vaši kamarádku nebo maminku. Každý by chtěl k Vánocům parfémy, a pokud si to nemůžete dovolit, protože už tak ty Vánoce z Vás vyždímají tolik peněz, tak si můžete vybrat z několika druhů vůní, které najdete zde. Jeden flakónek stojí 99 korun, což je super cena.

Ještě jednou děkuji za zaslání mých oblíbených vůní. Konečně nemusím tahat v kabelkách velké parfémy 🙂 !!!

Máte taky své oblíbené parfémy, na které nedáte dopustit, jako já na BLACK OPIUM – YSL, který v mé sbírce vůní nesmí chybět. Nebo Vám je to jedno, hlavně, že to hezky voní? Určitě mi dejte vědět, na jaké vůni ujíždíte Vy 🙂 !!!

Vidíme se příště u dalšího článku, mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X