PINK CASUAL DRESS


Musím uznat, že letošní trendy jsou pro mě nejspíše i nejzajímavější. Ať už se jedná o výšivky, volánky nebo přímo o jednotlivé barvy a mnohem více. Ač to tak nevypadá, tak nám jaro už dávno přišlo, no když se podívám z okna, tak také ten pocit nemám.
Jistě jste zaznamenali, že letošní barvou jara je také růžová barva. Je jemná ve většině svých odstínů a dokáže být hravá v různých kombinacích odstínů i barev. Musím se přiznat, že jsem růžovou před pár lety neměla vůbec ráda, odmítala jsem ji nosit, protože mi na mně přišla příliš jemná. Ještě před tím, než jsem otěhotněla, tak se u mě začalo pár kousků vyskytovat, ale jak jsem si ji oblíbila postupem času více a více, tak stále hledám, kde všude ji doplnit.
Vlastním pouze jedny šaty a rozhodla jsem se je doplnit. Já sama jsem si vybrala tyto shoulder off šaty, které vidíte i na hlavním obrázku, jsem upřímně zvědavá na jejich materiál, ale věřím jim (doufám, že mě nezklamou). Pokud jste si oblíbili anebo ji máte rádi dlouhé roky, tak určitě koukněte zde, kde najdete i celý výběr.
Včera jsem byla překvapená sněhem, ale věřím, že se počasí brzy vylepší, jinak zešílím. Nicméně Vám sem dám ještě pár tipů na růžové šaty, které zaujaly mě, jelikož mám ráda, když mají vždy něco zajímavého a jaksi mě budou o výplatě nutit nakupovat. Se svými nákupy potřebuji vykrást banku, protože můj účet je nějak moc omezený.
První šaty s holými rameny jsou jako pro mě stvořené ♡. Upřímně jsem na ně koukala hlavně proto, že mají volány přes prsa, což je pro mě plus, že nebudu vypadat jako naprostá plošinka. Navíc jsou strašně roztomilé ♡.
Druhé maxi šaty, které ač mě zaujaly opravdu hodně, tak méně mě zaujala délka. Ale důvod, proč jsem je sem dala, je, že by mohly zaujmout někoho, kdo je menší jak já. A pokud si je někdo z Vás koupí, tak je chci na dotyčné vidět ♡.
Třetí šaty s plisováním, které díky němu naprosto vynikly a ač mi na úplně první pohled nezaujaly, tak jsem si nakonec říkala, že jsou tím neskutečně zajímavé. Mají sice dlouhé rukávy, které jsou naopak vzdušné s plisováním a já si je umím představit i v létě ♡.
Jak se vám líbí letošní módní trendy? A jak jste na tom s růžovou vy? ♡
S láskou,
Vaše SAGI ♡

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno