Komunita online tvůrců

POSTCARD FROM FLORENCE

0 3

Autor: Jana Pavlovcová, boulevarddeprague.com

Posílám vám jeden pohled z krásné Florencie. Mám už jeden zvyk, před odjezdem na letní dovolenou si skoro vždy stihnu ušít jedny šaty, které si balím s sebou. Nevím, ale ten časový pres mě donutí sednout ke stroji a konečně si najít čas na to, co jsem měla v plánu třeba celé léto. A tyhle šaty byly díky tomu hotové za tři večery. Sice jsem v nich trochu napresovaná, ale víte co… je mi to úplně jedno. Protože to poslední, co chci na své dovolené řešit je to, že něco nesmím. Je to tak super pocit na chvíli vypnout a prostě si užívat. Bez výčitek, bez nucené dřiny v posilovně a v propoceném tílku.

Po ránu neodoláte kapučínu s pořádnou pěnou, kousek tiramisu a je vám božsky. K obědu si zajdete na skvělou pastu nebo pizzu, kterou Italové opravdu umí. K tomu si připijete sklenkou vína a když nemáte dost, slupnete ještě kopeček zmrzliny. Žádné fitko, ani břišáky na břiše by mi ten pocit nevynahradí.

Zkuste někdy takhle vypnout a nehlídat se. Je to osvobozující. Bez toho u mě dovolená prostě není. Kdy jindy si můžu takhle dopřát a odměnit se..? Dělejte si tyhle malá splněná přání. Trápit se můžete hned po dovolené. Špeky na vás počkají 😀


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X