POWER OF COLORS


Den, na který jsem se těšila, nastal, konečně jsem totiž jela do Liberce. Místo, kde jsem strávila 3 roky svého života, a místo, kde jsem se vyučila svůj vysněný obor. Na Liberec i na cesty si vzpomenu vždy jen v dobrém, mám to tam opravdu moc ráda a navíc tam mám soustu dobrých přátel, ale moje dvě hlavní zlatíčka, které za mnou jezdí do Plzně a já taky mám konečně možnost jet tam. To by člověk nevěřil, jakou mu to udělá radost.
Výlet beru zároveň jako menší odpočinek od všeho okolo a na svoje dvě holky se těším, zároveň chci navštívit praxe a školu, no věřte, že jsem z toho nervózní a je mi malinko do breku, stýská se mi po tom všem, přeci jen 3 roky jsou 3 roky. Pokud budete sledovat i mé instastories, tak vám určitě nic neuteče a já je za ty dva dny pořádně zahltím.
Nuž, když tam přemýšlím o Liberci, tak co budu dělat v létě až pojedu do zahraničí. Miluji a budu milovat svůj život.
Zajímavé je, že všechno to, jak moc si vážím života a všeho okolo, je právě díky mému synovi. Díky němu jsem si uvědomila, čeho jsem se dřív vzdala a teď usilovně bojuji. Začala jsem myslet optimisticky a nedělá mi problém oslovit lidi na ulici a zpříjemnit jim tím den. Život je jen jeden, tak si ho chci na 1000% užít ♡.
Outfit
Když už mluvíme o užívání si času, ať už je s rodinou, s přáteli a nebo kdekoliv jinde, tak si nejlépe užívám i to, co mám zrovna na sobě. Pokud mám na sobě zrovna barvy, jejichž kombinaci zbožňuji, tak se dokáži radovat o dost více. Tentokrát jsem si zvolila hlavní kombinaci v modré, kterou můžete vidět na košili a lodičkách, fuchsiovými kalhotami, které jsou v mém šatníku jen chvilku, ale až teď na ně byla vhodnější doba. Celý outfit jsem zabalila do dlouhého šedého kabátku, který je to nejlepší, co mi mohlo v šatníku přibýt a pod něj jsem zvolila sáčko do pasu, též v šedé barvě s černým lemováním a ozdobené v okolí průkrčníku.
Jednou z hlavních priorit je samozřejmě i kabelka, kam my ženy narveme vše, co je potřeba i co není, některé tam nosíme úplně vše. Já mám například vždy pocit, že když mám velkou kabelku, tak v ní nic nemám a u malých, že potřebuji prostor navíc.
Taky to tak máte?
Člověk se opravdu nemusí bát barev, ač to u nás – v Plzni není běžné, tak jsem už dávno přestala vnímat okolí, kterému biji do očí. Musíme být hlavně sami sebou a pak můžeme být spokojení.
Jak se Vám libí kombinace barev? Troufli byste si?
Vaše komentáře mi dělají pokaždé neuvěřitelnou radost a já za ně mockrát děkuji ♡, jste zlatíčka ♡.

 

Foto: Veronika Marková – IG: @verunm
Kabát: Zaful / Sáčko: Textile House / Košile: New Yorker / Kalhoty: Mohito / Kabelka: Noire / Boty: Časnaboty
S láskou,
Vaše SAGI ♡

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno