Bloggers RE

INZERCE & PR ČLÁNKY

Jsme online magazín, který svou činnost zahájil v roce 2016. Každý den tvoříme a publikujeme unikátní obsah v podobě rozhovorů se zajímavými lidmi jakkoliv působícími v online světě a článků do rubrik lifestyle, beauty, fashion, online, travel nebo food.

Náš web navštíví dle Google Analytics každý měsíc průměrně 10 000 unikátních návštěvníků. Na našem Instagramu nás sleduje přes 15 200 lidí, na Facebooku máme soukromou FB skupinu, která má přes 1 600 členů, a FB stránku s více než 700 fanoušky. Náš e-mail newsletter, který rozesíláme pravidelně 2x týdně, odebírá aktuálně přes 7 200 lidí. 81 % našich čtenářů a sledujících jsou ženy z České republiky a Slovenska ve věku 18-35 let.

Jsme otevřeni spolupracím formou PR článků. Nabízíme jak vytvoření kvalitního PR článku včetně klíčových slov a jeho publikaci, tak publikaci dodaného PR článku či následné nasdílení na našich sociálních sítích a rozeslání v našem pravidelném newsletteru. Ke každé spolupráci přistupujeme individuálně, dle potřeb a požadavků inzerenta.

Ceník

Napsání PR článku 500 Kč/normostrana + 21 % DPH
Zveřejnění PR článku 1500 Kč + 21 % DPH 
Zveřejnění PR článku + sdílení PR článku
na našich soc. sítích a v e-mail newsletteru
2500 Kč + 21 % DPH 

Kontakt

V případě zájmu o spolupráci nás, prosím, kontaktujte s konkrétní nabídkou a požadavky na [email protected]

.