Komunita online tvůrců

PRAHA, ZOO PRAHA 2017

0 3

Autor: Vee, yourvee.blogspot.cz

Tak dlouho jsem se těšila na naši společnou, kratší, dovolenou! A konečně jsem se jí dočkala! Dopadla lépe, než jsme si ji představovali.

Ubytovali jsme se na botelu Racek, který nám opravdu zpříjemnil pobyt a poskytl výborné podmínky. Navštívili jsme Zoo v Praze, památky Prahy, její krásné a kouzelné uličky, luxusní restauraci Little Eataly a prošli si krásnou noční Prahu. Nezapomněli jsme ani na Náplavku! Ráda bych řekla, že ani na Kavárnu co hledá jméno, ale bohužel z technických důvodů byla zavřená, což mě vážně mrzelo. Ale vykompenzovalo se to tím, že jsem se vrátila do Trikafe, jako před tím. A nově i Ema Espresso Bar! Zatím nejlepší káva, co jsem v Praze měla!

Opět, když píšu článek z výletu, dovolené a nebo z cest, nechci tady psát různé historky, zážitky, protože ty zůstanou jen v přítelově a mé hlavě, hlavně v srdci. Užili jsme ji tak, že poslední den mě dohnal k slzám z radosti z toho, že mám u sebe někoho, jako je můj přítel. A že se nám to všechno tak vydařilo. Jedno velké děkuji nestačí, ale vděčnost za to, by měla. Protože ta dokazuje to, jak si všeho vážíme.

Příjemné prohlížení fotek!

Vee

Running Sushi

Ema Espresso Bar

Pro štěstí♥

Trojský zámek

Café Latté z Tricafe

Večerní Náplavka

Ranní pohled z našeho okna Botelu


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X