Bloggers RE

PŘIDEJ SE K NÁM!

Náš tým tvoří spousta mladých nadšených lidí, kteří mají zájem tvořit, rozvíjet se a posouvat. Věříme v to, co děláme, a velice rádi mezi sebe přijmeme další lidi se smýšlením podobným tomu našemu a chutí věnovat se tomu, co je baví.

Jak pro nás začít psát články?

Chceš, aby se na našem webu začaly objevovat tvé články? Máš zájem se realizovat, rozvíjet a posouvat díky spolupráci s týmem kreativních mladých lidí a pravidelným zpětným vazbám na svou tvorbu? Chceš načerpat spoustu nových zkušeností? Líbilo by se ti, kdybychom tvé články sdíleli na sociálních sítích a tím ti zajistili propagaci, díky které můžeš získat nové čtenáře a sledující?

Pošli nám na e-mail [email protected] pár řádků o sobě, svých zájmech a tématech, kterým se chceš věnovat. Pokud máš svůj blog nebo jiné místo, kam už tvoříš, nezapomeň přidat odkaz. Hlavně ale nezapomeň poslat jeden svůj ukázkový článek napsaný speciálně pro nás. Do předmětu e-mailu uveď “Posila – články”. Slibujeme, že se ti obratem ozveme. Pokud se nám článek zalíbí, může u nás rovnou vyjít a ty můžeš začít tvořit. Pokud tě budeme muset odmítnout, získáš alespoň zpětnou vazbu, díky které se dozvíš, na čem zapracovat a co zlepšit, a můžeš to třeba zkusit příště.

Jak pro nás začít tvořit rozhovory?

Zajímají tě lidské příběhy? Baví tě komunikovat s lidmi a dozvídat se o nich nové věci? Chceš tvořit rozhovory s online tvůrci, influencery nebo zkrátka s kýmkoliv, kdo je nějak aktivní v online světě? Máš zájem získat cenné zkušenosti v této oblasti, a ještě navíc se připojit k týmu kreativních mladých lidí?

Pošli nám na e-mail [email protected] pár řádku o sobě, svých zájmech a o tom, proč tě tvorba rozhovorů láká. Pokud již někde něco vytváříš, nezapomeň přidat odkaz. Hlavně nám ale prozraď jméno někoho, koho by podle tebe bylo skvělé pro náš web vyzpovídat, a přidej vzorové otázky pro něj. Do předmětu uveď “Posila – rozhovory”. Pokud se nám tvá volba a otázky zalíbí, může být tvá vzorová práce tím prvním, na čem v rámci našeho týmu budeš pracovat. Pokud tě budeme muset odmítnout, získáš alespoň zpětnou vazbu, díky které se dozvíš, na čem zapracovat a co zlepšit, a můžeš to třeba zkusit příště.

Co když se chci zapojit, ale nechci tvořit články ani rozhovory?

Ne všichni členové našeho týmu píší články anebo tvoří rozhovory. O tom se můžeš přesvědčit v sekci o nás. Členové našeho týmu také spravují sociální sítě, fotí, dělají grafiku, pomáhají s chodem e-shopu nebo “jen” přicházejí s novými a novými nápady, co můžeme v rámci BloggersRE vytvářet. Zkrátka pokud se chceš aktivně podílet na chodu a rozvoji našeho projektu, ale psaní pro tebe není tím pravým, nemusíš zoufat. Pošli nám na e-mail [email protected] něco o sobě a svých zájmech, a hlavně to, co by tě bavilo dělat v rámci našeho projektu. Představivosti se meze nekladou a možností je spousta. Pokud už někde něco tvoříš, nezapomeň přidat odkaz. Do předmětu uveď “Posila”. Určitě spolu něco vymyslíme!

.