Bloggers RE

PŘIDEJ SE K NÁM!


Náš tým tvoří spousta mladých nadšených lidí, kteří mají zájem tvořit, rozvíjet se a posouvat. Věříme v to, co děláme, a velice rádi mezi sebe přijmeme další lidi se smýšlením podobným tomu našemu a chutí se věnovat tomu, co je baví.

Registrace

Registrovat na našem webu se může úplně kdokoliv (zde). Profil pak lze upravit k obrazu svému přidáním fotky, odkazů na blog a sociální sítě nebo napsáním pár řádků o sobě a své tvorbě. Vlastnění profilu na našem webu je ovšem jen první krok, každý registrovaný uživatel nemá pravomoc na web také psát své články.

Jak pro nás začít psát články?

Chceš, aby se na našem webu začaly objevovat tvé články? Máš zájem o to se rozvíjet a posouvat díky spolupráci s týmem kreativních mladých lidí a pravidelným zpětným vazbám na svou tvorbu? Chceš, abychom tvé články sdíleli na sociálních sítích a tím ti zajistili propagaci, díky které můžeš získat nové sledující? Musíš splňovat následující jednoduché podmínky:

  • články, které u nás zveřejníš, budou napsány jen pro náš web a neobjeví se nikde jinde
  • pokud článek bude obsahovat fotky, půjde o fotky nepodléhající autorským právům (ideálně tvé vlastní, ale mohou pocházet i z fotobanky) a v dostatečné kvalitě

Pokud si myslíš, že podmínky dokážeš splnit, není nic jednoduššího, než nám na email info@bloggersre.com poslat pár řádků o sobě, svých zájmech a tématech, odkaz na svůj blog (pokud nějaký máš) a jeden ukázkový článek, který si myslíš, že by byl vhodný pro náš web. Do předmětu uveď “Posila – články”. Článek musí být napsán výhradně pro nás. V případě, že se nám článek zalíbí, obratem se ti ozveme, domluvíme se na spolupráci a nic nebrání tomu začít tvořit.

Jak pro nás začít tvořit rozhovory?

Na našem webu pravidelně vycházejí rozhovory s online tvůrci, influencery nebo zkrátka s kýmkoliv, kdo je nějak aktivní v online světě. Pokud máš pocit, že oslovování lidí, vytváření otázek a celkově vše, co s tvorbou rozhovorů souvisí, je něco, co by tě bavilo, máme pro tebe dobrou zprávu. I ty se můžeš stát členem našeho týmu, rozvíjet díky tomu své schopnosti a získávat zkušenosti.

Jestliže tě tvorba rozhovorů láká, neváhej a ozvi se nám na email info@bloggersre.com. Napiš pár řádku o sobě a svých zájmech, přidej odkaz na svůj blog (pokud nějaký máš), prozraď nám jméno či jména někoho, koho by podle tebe bylo skvělé vyzpovídat, a přidej jedny vzorové otázky. Do předmětu uvěď “Posila – rozhovory”. V případě, že nás tvůj email zaujme, obratem se ti ozveme, domluvíme se s tebou na spolupráci a nebude ti nic stát v cestě začít tvořit.

Co když to nevyjde?

Existuje samozřejmě bohužel i možnost, že usoudíme, že ještě nenastal tvůj čas rozšířit řady našich tvůrců. V takovém případě se ti samozřejmě ozveme taky a pošleme ti naše tipy, co by se dalo zlepšit. Ty pak nemusíš zoufat, naopak to ber jako motivaci se zlepšovat a posouvat dál.

Jaký je harmonogram webu?

Každou středu a sobotu vycházejí na našem webu rozhovory. V pondělí, úterý, čtvrtek a pátek dostávají prostor články. Poté, co je článek či rozhovor hotový, dostává se do rukou naší šéfredaktorky. Ta provede případnou jazykovou korekturu, odešle zpětnou vazbu autorovi a článek či rozhovor naplánuje na některý z následujících dnů. Jednou za čas v neděli dostane některý den na webu prostor článek v podobně reportáže z nějaké akce apod.

Co když se chci zapojit, ale nechci tvořit články ani rozhovory?

Ne všichni členové našeho týmu píší články anebo tvoří rozhovory. O tom se můžeš přesvědčit v sekci o nás (zde). Pokud se chceš aktivně podílet na chodu a rozvoji našeho projektu, ale psaní pro tebe není tím pravým, nemusíš zoufat. Pošli nám na email info@bloggersre.com něco o sobě a svých zájmech, s čím si myslíš, že bys nám mohl/a pomoct, a tvou motivaci stát se členem týmu. Do předmětu uveď “Posila”. Určitě spolu něco vymyslíme!


Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

X