PŘIDEJ SE K NÁM!


Registrace

Registrovat na našem webu se může úplně kdokoliv (zde). Profil pak lze upravit k obrazu svému přidáním fotky, odkazů na blog a sociální sítě nebo napsáním pár řádků o sobě a své tvorbě. Vlastnění profilu na našem webu je ovšem jen první krok, každý registrovaný uživatel nemá pravomoc na web také psát své články.

Jak pro nás začít psát?

Pokud chceš, aby se na našem webu začaly objevovat tvé články a my je následně sdíleli na sociálních sítích, čímž ti zajistíme propagaci, díky které můžeš získat nové sledující, musíš splňovat následující jednoduché podmínky:

  • články, které u nás zveřejníš, budou napsány jen pro náš web a neobjeví se nikde jinde
  • pokud článek bude obsahovat fotky, půjde o fotky nepodléhající autorským právům (ideálně tvé vlastní, ale mohou pocházet i z fotobanky) a v dostatečné kvalitě

Pokud si myslíš, že podmínky dokážeš splnit, není nic jednoduššího, než nám na email info@bloggersre.com poslat pár řádků o sobě, svých zájmech a tématech, odkaz na svůj blog (pokud nějaký máš) a jeden ukázkový článek včetně fotek. V případě, že se nám článek zalíbí, obratem se ti ozveme, domluvíme se na spolupráci a nic nebrání tomu začít tvořit.

Co když to nevyjde?

Existuje samozřejmě bohužel i možnost, že usoudíme, že ještě nenastal tvůj čas rozšířit řady našich tvůrců. V takovém případě se ti samozřejmě ozveme taky a pošleme ti naše tipy, co by se dalo zlepšit. Ty pak nemusíš zoufat, ale naopak to ber jako motivaci se zlepšovat a posouvat dál.

Jaký je harmonogram webu?

Každou středu a sobotu vycházejí na našem webu rozhovory. Zbytek týdne nabízí prostor pro tvou vlastní tvorbu. Poté, co je článek autorem odeslán ke schválení, se dostává do rukou naší šéfredaktorky. Ta provede případnou jazykovou korekturu, odešle zpětnou vazbu a článek naplánuje na některý z následujících dnů tak, aby se autoři spravedlivě vystřídali a dostali každý takový prostor, jaký si zaslouží. Ne podle počtu sledujících, ale podle počtu a kvality článků, které k nám přidají. Jednou za čas dostane některý den na webu prostor náš vlastní článek v podobně reportáže z nějaké akce apod.

Co když se chci zapojit, ale nechci psát?

Ne všichni členové našeho týmu píší články. O tom se můžeš přesvědčit v sekci o nás (zde). Pokud se chceš aktivně podílet na chodu a rozvoji našeho projektu, ale psaní pro tebe není tím pravým, nemusíš zoufat. Pošli nám na email info@bloggersre.com něco o sobě a svých zájmech, s čím si myslíš, že bys nám mohl/a pomoct, a tvou motivaci stát se členem týmu. Určitě spolu něco vymyslíme!