Bloggers RE

PROBĚHL WORKSHOP FASHION FOCENÍ PRO BLOGERY S MARKEM MUSILEM


Jak vytvořit krásné fashion fotky pro blog nebo Instagram? Nafotit povedené fotky nemusí být vždy snadné. Proto jsme rádi, že jsme se mohli účastnit workshopu pod vedením profesionálního a známého fotografa Marka Musila.

Workshop se konal v prostorách Contentiamo na Jungmanově náměstí, hned vedle Václavského náměstí. Výhodou pro blogerky bylo to, že se workshopu mohly zúčastnit zdarma, pokud se registrovaly do sítě Contentiamo (registrace na webu zdarma).

Blogerky měly skvělou příležitost zeptat se Marka opravdu na cokoliv a ten nás tak s lehkostí vtáhl do zákulisí světa módních fotek. Blogerky si poté vyzkoušely práci se světlem a měly příležitost si v praxi nafotit modelky, o které se skvěle postarala firma Bibloo.

Poté jsme vyrazili fotit do Františkánské zahrady, kde vzniklo spoustu povedených fotek. Marek Musil bloggerkám předával své zkušenosti a tipy, jak vyfotit, co nejlepší fotografii. Holky se také dozvěděly, jak pracovat s modelkou a jak nastavit správnou kompozici. Ne vždy je totiž jednoduché se domluvit s člověkem, který fotí vás, aby výsledná fotka splnila vaše očekávání.

Nakonec jsme se všichni přesunuli zpět do prostor na Jungmanově náměstí, kde si blogerky vyzkoušely fotit v interiéru. Máme velkou radost, že se tento workshop zrealizoval a blogerky si mohly odnést spoustu tipů a zkušeností.

Velmi děkujeme Contentiamo, že jsme se mohli podílet na tomto workshopu pod vedením Marka Musila. Rovněž děkujeme Foto Škoda a firmě Bibloo za podporu tohoto workshopu.

Další workshop se blíží!

Zajímá Tě, jak pomocí vyprávění příběhu tzv. storytellingu vytvářet pohádkový obsah? Tak přijď 25. října na další workshop, který spoluorganizujeme ve spolupráci s Contentiamo.com Vstup je ZDARMA pro registrované na www.Contentiamo.com (registrace je zdarma), pro nečleny je cena vstupného 500 Kč. Počet míst je omezen, tak mrkni na událost, zjisti více a zajisti si své místo na workshopu. Více informací zde.


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X