Komunita online tvůrců

PROČ?!

0 0

Už poměrně dlouhou dobu přemýšlím nad tím, proč je v tomto světě tolik pomluv,  lží, nenávisti, závisti a  negativity. Kolem nás je jenom závist anebo strach? To je taky otázka. Někdo má strach, vybíjí si to na ostatních i na úplně bezmocných nebo snaživých. Nikdo nepochopí malého člověka ve velkém světě, který se alespoň snaží uspět, který chce něco dokázat, který má nějaký cíl a nevybíjí si svůj strach a komplexy na nevinných lidech.

Když jsem začínala blogovat a natáčet, byly jenom dobré ohlasy. Myslela jsem si, že mě to nikdy nepřestane bavit, že mě to bude naplňovat stále a pořád stejně jako dřív. Opak je pravdou, blogování mě baví, je to takový můj deníček, do kterého se můžu svěřit, když je mi nejhůř, nebo když jsem úplně nejvíc šťastná. Ale jen mě mrzí to, že si lidé neváží snahy.

Zrovna nedávno jsem se koukala na jednu nejmenovanou méně známou YouTuberku. Měla nádherný střih, slušné vystupování, jediným problémem byl její vzhled a nejspíš i věk. Anonymní uživatelé YouTube se jí posmívali a psali nevhodné komentáře. Nezáleží na tom, kolik ti je a jak vypadáš, ale jaký jsi uvnitř. Plň si své sny a nevnímej negativní svět okolo tebe, zůstaň takový, jaký jsi!


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X