RALPH LAUREN 2017 NEW YORK


Ahojte módne maniačky. Ak milujete módu tak ako ja tak Vám určite neušla včerajšia udalosť. A to prehliadka Ralpha Laurena, ktorá sa vysielala živo na facebooku. Ako už určite viete tak mojím snom je zúčastniť sa nejakej módnej prehliadky (a stylistický kurz) a vďaka tomuto Live vysielaniu sa mi tak trochu sen splnil. Ja som si to teda nenechala ujsť a dnes Vám prinášam jeho najlepšie návrhy a trendy pre Jar/Leto 2017. Opäť sa dozviete čo je podľa jedného úžasného návrhára práve trendy a čo Vám nesmie chýbať v šatníku ak chcete byť štýlová.

Skôr než začnem písať o trendoch Vám poviem niečo o výzdobe a mojich dojmoch. Veľmi sa mi páčilo ako live vysielanie začínalo tým ako sa ľudia zhromažďujú pred danou budovou (nechcem popisovať názvy budov) a potom ukázali jednu úžasnú, nádhernú vec. A to je zákulisie. Proste všetkých tých ľudí ktorý zdobili tu sálu, všetkých tých ktorý sa dreli na výzdobe, ukladaní stoličiek, všelijakých stien, kobercov a kvetov. No proste pre mňa ako módnu maniačku to bol zážitok, lebo aj keď som tam nebola mohla som vidieť ako to všetko prebiehalo a vzniklo. Ako vznikol každý jeden meter módneho neba. Výzdoba mi pripomínala takú kvetinovú džungľu, ktorú zdobili nádherné látky a modelky a ešte krajšie návrhy. No proste skvost pre oči (teda aspoň pre moje).

A teraz poďme k samotným návrhom. Ralph nám previedol naozaj skvosti. Pri niektorých návrhároch občas premýšľam či to myslia vážne, pretože sami uznajme že niektoré návrhy sa nedajú normálne vziať na ulicu ale pri tomto chlapovi som pochopila že rozmýšľa nad tým ako to budú ženy nosiť von, ako sa budú cítiť, či si nebudú pripadať smiešne. A jedno Vám poviem, nebudú. Proste u neho nenájdete ani jeden model ktorý by stál za smiech alebo zato aby ste ho nevytiahli do ulíc.

Ak sa pýtate ktoré materiály budú túto sezónu TOP tak na prvom mieste je satén. Mohli sme ho vidieť už aj na iných prehliadkach, takže tento materiál si proste rýchlo zaobstarajte do svojho šatníka. Nezabudnite nato že šaty v podobe nočnej košele je proste to najlepšie rozhodnutie ktoré môžete spraviť ak si budete vyberať niečo s tohto materiálu. Samozrejme že ho môžete použiť aj pri iných typoch šiat, alebo nohaviciach či topoch. Pri správnej kombinácii budete vyzerať žensky a elegantne.

Ako ďalšie tu máme dve materiály ktoré môžete kombinovať aj spolu. A to je teplákovina a koža. Tieto materiály sú super pretože aj športové typy budú konečne trendy a to isté platí pre tie drsnejšie ženy. Ak máte teda koženky tak ich nezahadzujte pretože sú opäť tu. Znova sú na výslní a vy ich môžete oprášiť. A čo sa týka teplákoviny tak som celkom rada že som nevyhodila svoje staré teplákové nohavice. Stačí Vám k tomu už len opätky , super tričko a môžete ísť do ulíc.

Čo sa týka vzorov určite sem patria kvety. Veď samé môžete vidieť že kvety boli hlavnou témou aj výzdoby. Takže kvety sú proste nevyhnutnosť. Kvety ste určite postrehli nie u jedného návrhára takže spať do záhrady a svoje kvety preveďte na šaty.

Ak je Vám zima tak si zaobstarajte koženku. Je jedno v akej farbe, v akom štýle. U Ralpha sme videli rôzne druhy koženiek. Od tých obyčajných, klasických čiernych, až po hnedé ktoré vyzerajú skôr ako semiš až po metalické tzv. bezdomovecké. Skrátka koženka musí byť. Ak ste milovníčka skôr romantiky a elegancie tak pre Vás sú tu svetríky s veľkými očkami v khaki farbe. Nezahrejú hoci veľmi ale zato budete vyzerať romanticky. No a máme tu niečo pre biznis menky. Ak máte radi saká, tak určite si zakúpte tie ktoré majú dlhé rukávy ale vy si vyhrniete natoľko že s nich budú 3/4.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno