RÁNO, KTERÉ SE NEBUDE OPAKOVAT


Autor: Canli, canli.cz

Večer jsem šla spát neskutečně unavená a se zvláštním pocitem. Už zítra je to tu znova. Prázdniny utekly nějak rychle a mně se navracel ten starý známý pocit. Nikdy jsem nebyla fanouškem školy.
Tentokrát to ale bylo jiné. Trochu jiné…

Vzbudila mě písnička “Intro” od The XX, kterou jsem si večer předtím nastavila do vyzvánění budíku. Odložila jsem jej o 5 minut, ale pomyslela jsem si, že bych už měla vstát. Není čas na špatné myšlenky o tom, že se nám zase nechce. Je čas se toho chopit.
Vytáhla jsem nohy ze zahřátého pelechu a položila je na studenou podlahu. Rychle jsem utíkala do vedlejšího pokoje, jelikož jsem si klasicky nepřipravila oblečení na dnešek.

Můj outfit pro dnešní den.

Až když jsem si opláchla obličej, připravila si snídani a trochu se zahřála horkým čajem, začalo mi vážně docházet, že jsem se tam vážně dostala… Jsem ve čtvrtém ročníku a čeká mě maturita! Nechápejte tak, že bych se špatně učila (odjakživa se neučím a známky nejsou nejhorší), ale dost věcí, které se během těch pár let staly změnily nejenom můj pohled na svět, ale i chování k některým lidem. Což se asi už očekává, jelikož jste vlastně v pubertě a dospíváte. Takže to není chytré svádět na školu. Zkráceně řečeno výběr mojí střední školy, nebyl zrovna šťastný.

No takhle nějak se mi míchaly myšlenky dnes ráno – první den školy. Ale ten nejdůležitější pocit, který jsem měla, byl ten, že tohle ráno už se nikdy nebude opakovat. (Jasně, když bych maturitu nedala, tak by mohlo, ale to se nestane, jelikož mám moc velkou motivaci na to, abych se nemusela vrátit do toho pekla.) 😀

Strašně se těším na náš maturitní ples a vlastně i na všechno to, co mě čeká. Ať už se jedná o zařizování věcí okolo diáře, ale i učení se (což mi vlastně moc nejde), ale nějak vím, že to zvládnu. Vlastně musím.
To je teď ale úplně jedno. Jelikož se mám vlastně docela dobře i přes ty všechny překážky.
Doufám, že jste vy všichni studenti vykročili dnes ráno pravou nohou a bude se vám ve školním roce dařit! 🙂

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here