Komunita online tvůrců

RECENZE: BIO AROMA PLEŤOVÉ TONIKUM

0 3

V dnešním příspěvku bych vám ráda představila a zrecenzovala produkt kosmetiky Bio Aroma. Jelikož se jedná o poměrně neznámou kosmetiku, nejdříve vám přiblížím samotnou značku. Bio Aroma je rodinná firma z Kréty vyrábějící 100% přírodní kosmetiku (bez konzervantů, chemických látek a vody). Produkty obsahují vzácné esenciální oleje a výtažky z bylin a nejsou testovány na zvířatech…
Přesouvám se k samotnému produktu, kterým je pleťové tonikum obsahující výtažky růže (hydratuje, harmonizuje, zpevňuje pleť), růžovou vodu, diktamos (regeneruje, vyhlazuje, hojí projevy akné) a tea tree olej (antiseptické, antibakteriální účinky). Tonikum je určené na suchou pleť a pleť s akné. Použít se dá k dočištění pleti pomocí vatového tamponku, okamžitému osvěžení pleti i přes make up, jako podklad pod krém nebo olej (nastříkáme na vyčištěnou pleť), k míchání s pleťovými maskami a krémy a k fixaci makeupu. Výsledkem používání tonika má být pleť hebká jako samet.
Já osobně tonikum používám nejčastěji večer po odlíčení k dočištění obličeje pomocí vatového tamponku. Za sebe vyzdvihuji praktický, odolný a lehký plastový obal, i rozprašovač je skvělý. Důležitá je pro mě také vůně produktu. Ta je poměrně výrazná, největší roli hrají nejspíše růže a v kombinaci s ostatními ingrediencemi tvoří zajímavou kombinaci. Po aplikaci dělá tonikum přesně to, co má a slibuje. Po dlouhodobějším používání na své pleti pozoruji změny k lepšímu a produkt celkově si nemohu vynachválit. Neshledala jsem nic negativního. Troufám si říct, že je to nejlepší tonikum, jaké jsem zkusila. 100 ml produktu seženete za přibližně 230 korun.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

X