RECENZE: BOURJOIS PARIS ROUGE EDITION


Autor: Barbora, proste-sva.blogspot.cz

Základní informace:

Značka: BOURJOIS
Název: Paris Rouge Edition Velvet
Odstín: 01 Personne ne rouge!
Obchod: bourjouis
Balení: 7,7 ml
Cena: 115 Kč  s časopisem ELLE
299 Kč klasická cena

Popis:

Tekutá rtěnka s matným efektem patří do portfolia renomované francouzské značky Bourjois. Bourjois Rouge Edition Velvet je pravou revolucí ve světě rtěnek. Tekutá rtěnka s matným efektem zahajuje novou éru v líčení rtů. Její úchvatná, naprosto neodolatelná textura se vyznačuje hebkostí a konzistencí, která lehce klouže po rtech a propůjčuje jim sametovou hebkost a neuvěřitelně jasnou barvu s nádherně matným efektem.

Složení rtěnky Rouge Edition Velvet, obohacené o speciální oleje, dodává tomuto kosmetickému zázraku smyslnost a dokonalou přilnavost s nádherně přirozeným pocitem „druhé kůže“. Tekutá rtěnka Bourjois Rouge Edition Velvet rty absolutně nevysušuje, ani nezatěžuje a její nošení je po celý den zcela pohodlné. Odvážné, syté barvy s elegantně matným efektem, obsah čistých pigmentů zajišťující dokonalé krytí rtů intenzivní barvou a bezchybné setrvání na rtech po dobu 24 hodin . Speciální aplikátor umožňuje snadné a precizní nanášení.

To vše činí z tekuté rtěnky Bourjois Rouge Edition Velvet ultra-moderní, špičkový kosmetický produkt, hodný přehlídkových mol. Dopřejte svým rtům pravý luxus, moderní vzhled a úchvatné, intenzivní barvy s tekutou rtěnkou s matným efektem Bourjois Rouge Edition Velvet!

Na tuto tekutou rtěnku jsem narazila úplnou náhodou v obchodě Billa, kde byla jako dárek u časopisu Elle. protože jsem do tekutých rtěnek přímo blázen, musela jsem tak výhodné ceny využít. V regálu už zbývalo posledních pár kusů a mně se nejvíce zalíbil odstín 01 rouge! Červených odstínů navíc tolik nemám. O značce bourjois jsem slyšela jen chválu, takže jsem rtěnce věřila a chtěla ji nosit do práce, kam potřebuji něco, co na rtech opravdu vydrží 10 a více hodin bez větších oprav. A zázrak se stal! Rtěnka je skvěle pigmentovaná, rty nevysušuje a ani nezalézá do vrásek. Vydrží mluvení, pití i jídlo. Velkou zatěžkávací zkouškou byl štědrý den, kdy jsem stále něco ochutnávala a opravdu vydržela! Rozhodně doporučuji její nákup.

Shrnutí:

+ matná
+ nevysušuje rty
+ skvěle drží
– žádné nevidím

Rozhodně si zaslouží 5 z 5


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here