RECENZE: MOJE ŘASENKA EXTRA


O kosmetické značce s názvem MOJE už tady na blogu byla řeč, když jsem psala recenzi na několik jejich produktů. Dnes se na tuto českou kosmetiku zaměříme znovu. Jejich nabídka se totiž stále rozšiřuje a rozrostla se o dvě nové řasenky. Na jednu z nich se dnes zaměříme a já tímto děkuji PR zastoupení značky, že mi poskytli produkt k vyzkoušení!..
Pokud jste moji minulou recenzi četli, víte, že jsem byla s produkty moc spokojená a značku MOJE mám ráda. Proto jsem před použitím tohoto produktu měla už určitá očekávání.
K obalu se moc vyjadřovat nechci a není ani potřeba se o něm nějak rozepisovat. Je přesně ve stylu, v jakém jsou všechny produkty této značky. Po vzhledové stránce mě nenadchl, na druhou stranu funkčně bez problému a to je důležitější.
Kartáček je jedním z důvodů, proč jsem si řasenku k vyzkoušení vybrala. Je umělý, s kratšími štětinami na jedné straně a delšími na druhé. Absolutně nemám, co bych mu vytknula. Nabírá rovnoměrné množství barvy, vůbec nelepuje a skvěle se s ním manipuluje. Řasám dodá objem, hezky je natočí a prodlouží. Navíc se dá i vrstvit, přičemž řasy vypadají pořád přirozeně a nejsou slepené. Jediné, co se mi na výsledném efektu nelíbí, je to, že řasy jsou sice zvýrazněné a vypadají skvěle, ale oproti jiným řasenkám jsou zvýrazněné o trochu méně.
Řasenku už používám delší dobu. Hned po nanesení rychle zasychá, takže se neobtiskává. Během dne neopadává pod oči a opravdu vydrží. Zvládla se mnou dokonce déšť.
Když to nakonec shrnu, tak za mě jednoznačně ano! Řasenka stojí 79 korun (se slevou 30%, která na ni je momentálně na eshopu MOJE, 55 korun) a vzhledem k tomu, že jsem na ní shledala jen dvě drobné chybičky, můžu říct, že se koupě jednoznačně vyplatí. Doporučuju!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno