Bloggers RE

RECENZE: ZIAJA ŘADA POMERANČOVÉ MÁSLO


Dneska si po nějaké době dáme opět recenzi. Tentokrát zase produkty značky Ziaja, konkrétně z pomerančové řady. Tuhle řadu jsem si vybrala proto, že mě hodně lákala už minule, kdy jsem si ale nakonec vybrala řadu kakovou. Vůně pomeranče ve mě tak trochu evokuje Vánoce, takže tentokrát jasná volba. Jinak se teď plánuji recenzím zase více věnovat, takže pokud je máte rádi, můžete se na ně těšit!..
Začnu produktem, který jsem si absolutně zamilovala. Je jím balzám na rty. Balzám je v klasické tubičce se skvělým aplikátorem, který umožňuje aplikovat přesně takové množství, jaké potřebujete. Balení obsahuje 10 ml, stojí 49 korun a absolutně mi vyhovuje. Texturou balzám připomíná naoranžovělou vazelínu, na rtech je ale průhledný, příjemný a zanechává jemný lesk.
Co se složení týče, balzám obsahuje vitamín E, triglyceridy, olivový olej, až 10% pomerančového másla a je bez konzervantů. Slibuje hydrataci a zabránění nadměrnému vysoušení rtů, což můžu potvrdit, balzám rty skvěle promašťuje. Dál zmenšuje sklon k praskání rtů, to jistě všichni ocení hlavně teď na podzim a v zimě. Zkrátka mu nemám co vytknout a to nejlepší nakonec. Balzám úžasně voní po pomerančích! Žádná chemická vůně, úplně jako čerstvý pomeranč. Za mě deset bodů z deseti, můžu vřele doporučit.
Druhým a posledním produktem dnešní recenze je tělové mléko. Na balení oceňuju především to, že má “pojistku”, před zmáčknutím se musí pootočit doleva, takže se nemůže stát, že by se někde omylem vylilo. Mléko má 400 ml a jeho cena je 119 korun. Má lehkou texturu, poměrně rychle a dobře se vstřebává. Vůní se od balzámu ale liší. Vůně mi totiž přijde trochu chemická, přirovnala bych to nejspíš k chemicky ošetřené slupce pomeranče. Nechci říct, že mi úplně nevoní, to ne, ani mi nijak nevadí, jen mě po téhle stránce produkt trochu zklamal.
Tělové mléko je bez barviv a obsahuje jak jinak, než pomerančové máslo. Slibuje hydrataci pokožky a zabránění nadměrné ztráty vody, úlevu vysušené pokožce a zlepšení pružnosti pokožky. Co jsem vypozorovala, tak hydratuje a celkově funguje dobře. Pokožka je po použití krásně hebká a jemná. Svou funkci plní a jsem s ním spokojená.
Značce Ziaja opět mockrát děkuji za poskytnutí produktů k recenzi! Doufám, že se vám dnešní recenze líbila, nezapomeňte mi do komentářů napsat, co si o těchto produktech myslíte vy!

Přidat komentář

Advertisement

Náš Instagram

X