REFERENCE OD BLOGERŮ


 Baruš Stránská, blog: www.barusstranska.blogspot.cz
“Projekt Bloggers CZ/SK pod záštitou Ráje Elegance je úžasnou příležitostí pro blogery, kteří se zde mohou odrazit a nabrat své první fanoušky nebo rozšířit své stávající publikum, díky zveřejňování článků na webu. Ráj Elegance pracuje s kvalitním obsahem a spojuje komunitu blogerek, blogerů a zkrátka všech, co milují módu po celé ČR i SK :)”

Denisa Kořánová, blog:  www.dennieslife.wordpress.com
“V projektu Bloggers Ráj Elegance vidím velký potenciál. Projekt pomáhá blogerkám se ve světě blogu prosadit. V dnešní době je velmi obtížné se alespoň trochu zviditelnit a proto od toho tu máme Ráj Elegance, který sdílí naše články a fotky na svých sociálních sítích, na kterých jsou velká čísla sledujících, která díky celému týmu neustále rostou.”

Bianka Guzyová, blog: www.biankovo.mablog.eu
“S projektom Ráj Elegance a osobitne CZ/SK Bloggers som veľmi spokojná, keďže prvotnou myšlienkou je spájať a združovať blogerov a ľudí s rovnakými záľubami, čo sa mi veľmi páči. Pomáha to nám blogerom zviditelniť sa a taktiež vznika komunita ludi s podobnými záujmami. Raj Elegance pracuje s kvalitným obsahom a byť členom je pre mňa prínosom a veľmi dobrá skusenosť pre môj osobný rast a pevne verím že aj pre Ráj Elegance :)”

Deni Hartmannová, blog: www.charmed-all.blog.cz
“Z pohledu blogerky se mi projekt velmi libí. Ocenuji, že dává příležitost úplně všem, i začínajícím blogerům, což se o všech podobných projektech říct nedá. Články nejsou přidávýny automaticky, ale ručně, což mi přijde také skvělé pro obě strany, protože lidský faktor je v tomto, dle mého, výrazně lepší. Zároveň si myslím, že je projekt jedinečný díky propojení se sociálními sítěmi, především instagramem, kam se v poslední době hodně blogerského dění přesunulo. Jakožto blogerka oceňuji nejvíce propagaci tam.”