Bloggers RE

REPORTÁŽ: INSTAX WORKSHOP VOL 2


Ne všechny zajímavé akce se musí nutně konat v Praze, Brně, Bratislavě či jiných větších městech v Česku a na Slovensku. Dne 22. září 2019 se ve Frýdku-Místku konal v pořadí již druhý Instax workshop pro všechny kreativce, jehož jsme byli hrdým mediálním partnerem.

Za celou akcí stojí Dominika Rucká, fotografka a instax lektorka. Pokud se o Dominice chcete dozvědět více, můžete si přečíst rozhovor s ní na našem webu.

Vše se konalo v krásných prostorách firmy Elizebet. Partnerem akce byl také Instaxstore.cz, díky kterému si všechny zúčastněné slečny měly možnost vyzkoušet 9 různých Instaxů a tiskáren, mezi nimi například tiskárny SP-2 a SP-3 anebo i hybrid Instax Mini LiPlay. Než k tomu ale došlo a účastnice si rozebraly Instaxy, bylo na místě předání užitečných rad a tipů od samotné Dominiky.

Díky Ondrovi Mohylovi a Šimonu Rožnovskému z White Space, kteří akci nafotili a natočili, je k dispozici video sestřih:

Všechny účastnice daly maximální průchod své kreativitě, ačkoliv některé držely Instax v ruce úplně poprvé. Už tak velice příjemnou a pohodovou atmosféru dopomohla navodit sladká tečka v podobě mini dortíku od Elizebet. Z Instax workshopu vol 2 si všechny slečny odnášely nejen zážitek a cenné rady, ale také 10 fotek, brašnu na Instax od Instaxstore.cz, energy drink od Erebos, což byl nový partner akce, a Instaxové desatero vytvořené pořadatelkou Dominikou.

Autor: Deni Hartmannová (BloggersRE), Zdroj fotky a videa: Instagram Dominiky Rucké, Editace: Deni Hartmannová (BloggersRE)


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojujeme online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

X