RIMMEL | ČERVENÁ, KAM SE PODIVÁŠ


Autor: Anna Slováková, dazzlicious.cz

Ahoj! V dnešní recenzi vám představím obsah valentýnského balíčku, který mi zaslala značka Rimmel. Všechny produkty jsou vyvedené v jaké jiné než červené barvě, v balíčku jsem našla i spoustu malých červených srdíček, která jsem hned využila na focení. Vzkaz XOXO už byl jen třešinkou na dortu, letos se to Rimmelu moc povedlo a z těch valentýnských zásilek mi přišla tato nejpovedenější 🙂

Celá tato Red Instinct kolekce byla limitovaná a momentálně už ji asi neseženete, ale Rimmel má ve stálé nabídce produkty, které jsou těmto dost podobné, liší se jen ty odstíny. U každého produktu tedy vždycky najdete nějaké srovnání s produktem ze stálé nabídky, abyste měli představu.

Rimmel Lasting finish lipstick by Rita Ora

Do řady Lasting finish rtěnek na chvíli přibyly tři nové odstíny v červených tónech – 001 Tempt Me, 002 Red Instinct a 003 Crimson Love, což je ta nejtmavší, kterou jsem si nechala. Všechny rtěnky mají červený lesklý obal s typickou korunkou vyraženou nahoře na víčku a podpisem Rita Ora. Jsou moc příjemně parfemované, jinak to jsou klasické krémové rtěnky s velmi dobrou pigmentací.

Nanáší se lehce, ani u té nejtmavší nepotřebuju konturku. Na rtech jsou velmi komfortní, nevysušují, moc se nehýbou, ale je pravda, že se občas někam obtisknou. Takže když často pijete nebo si dáte nějaké jídlo, počítejte s tím, že rtěnka nevydrží, vytratí se ze středu rtů a bude potřeba ji opravit. Bez většího pití a jídla mi na rtech vydrží nějaké ty 2-3 hodinky, což od rtěnky tohoto typu očekávám.

Rimmel Super Gel nailpolish by Rita Ora

Super Gel laků od Rimmelu už mám doma docela dost, takže jsem hned věděla, že i od těchto mě čeká intenzivní barva, super aplikace s dostatečně širokým štětečkem, rychlé zasychání a hlavně skvělá výdrž. Pět dní je standard, pak se začnou ošoupávat konce nehtů, ale týden se lak pořád dá nosit. Takže i když je cena těchto laků poněkud vysoká (169 Kč běžně), stojí to za to. Vyberte si jeden odstín, který stoprocentně unosíte, a jděte do toho! Opět jsem si nechala odstín 003 Crimson love, protože ty dva další už mám dost podobné u jiných laků.

Rimmel Wonder’full Volume Mascara Red Instinct by Rita Ora

Jako poslední vám představím řasenku z řady Wonder’full, tahle je určená na objem řas. Má silikonový kartáček, což mám radši, i když v poslední době už to tolik neřeším a dávám šanci i těm přírodním. Jeho tvar není ničím zvláštní, po celé délce má rovnoměrně rozmístěné delší štětinky, které mi řasy krásně pročísnou a zahustí. Obecně mi řasenky na objem vyhovují, prodloužit zas tak nepotřebuju, mám svoje řasy naštěstí docela dlouhé, ale ten objem jim dodat potřebuju. Tahle není výjimkou, dělá mi moc hezké řasy, takový lepší průměr. Palec nahoru za to balení, designové a tak nějak sexy. Nedaří se mi dohledat její cenu, protože to byla limitka, ale většinou řasenky od Rimmelu stojí okolo 200 Kč.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno