Bloggers RE

ROCKOVÉ TRIČKO A KALHOTOVÝ KOSTÝM


Autor: Jindra Chrvalová, myfuntasticlife.com

Známý fakt, že protiklady se přitahují, rozhodně platí i v módě. Zdánlivě nesourodý pár, jako je elegantní, zářivě oranžový kalhotový kostým a černé tričko s rockovou hudební skupinou, spolu můžou nejenom ladit, ale i jeden druhého dobře doplňovat. Kostým dodá tričku eleganci a tričko kostýmu zase ten správnej rebelskej šmrnc.

Svěží kombinace, když už vám není šestnáct, ale svojí oblíbené skupiny se vzdát nechcete.;)

tričko/EMP, brýle/Stradivarius, kostým/můj letitý (podobný najdete TADY nebo TADY), boty/moje letité (podobné najdete TADY), psaníčko/taky starší (podobné najdete TADY)

foto/Michael Kruger

A na závěr jedna veselá historka z natáčení

Teda, z focení. Nebudete tomu věřit, protože na fotkách to vůbec (a naštěstí) nevypadá, ale na focení tohohle outfitu jsme s Michaelem, mým fotografem, měli to nejhorší počasí, jaký kdy v Dubaji během našich focení pamatujeme. Bylo devět hodin ráno, teplota už byla někde na 39 stupních a bylo neskutečně, ale fakt příšerně vlhko. Počasí jako v prádelně. Museli jsme dokonce čekat, až se odmlží objektiv foťáku. Ze mě neskutečně lilo, během focení jsem cítila, jak mi kapičky potu kapou z obličeje na zem. Ještě, že máme ten photoshop, kde se ten upocenej lesknoucí se obličej dá vyretušovat.:D


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram