Holka z Opavy, která má svůj styl, krásný feed a dokonalé fotky. Na svém účtu má už bezmála 10 tisíc sledujících a my rozhodně patříme mezi ně! Na většině fotek je i ona sama, takže jsme se zeptali, kdo je její parťák, jak všechny ty fotky vznikají, jestli je upravuje a jak a na recept, jak si získat srdce fanoušků a sledovatelů!

Katko, mohla by ses nám v krátkosti představit?

Ahojte, jmenuji se Kateřina Mališová, je mi 15 let a v září nastupuji na střední školu. Ráda cvičím, miluju módu a vše co se jí týče.

Máš moc krásný feed na Instagramu! Tvoje fotky milujeme, ale něco nám vrtá hlavou. Na většině fotek jsi přímo ty. Jak takové fotky vznikají? Máš nějakého fotografa?

Ano, fotografa mám, moji starší sestru (pozn. red. modelka Karolína Mališová), se kterou se fotíme navzájem a už jsme spolu sehrané,  ale někdy mě zachraňuje stativ a samospoušť

Podílíš se taky nějak na přípravě dané fotky? Tím myslíme, jestli si vymýšlíš kompozici, pózy a podobně?

Ano, podílím. Snažím se, aby fotky měly nějaký řád a smysl.

Tvoje fotky k sobě dokonale ladí, je to náhoda, nebo používáš nějaké filtry a úpravy?

Náhoda to není, filtry a úpravy používám.

Mohla bys nám alespoň přibližně popsat, jak svoje fotky upravuješ?

Používám spoustu aplikací, teda spíše jsem jich spoustu vyzkoušela, než jsem zjistila, jak na to. Mým největším pomocníkem je Lightroom CC, který mám asi nejraději, vytvořila jsem si tam různé presenty a ty pak na fotky vkládám. Přiznám se, někdy mi úprava jedné fotky zabere klidně i půl hodiny, ale zase se mi pak dělá radost, když se to lidem líbí.

Vyjmenovala bys nám všechny své oblíbené aplikace?

Mezi moje favority patří Lightroom CC, Snapseed a Facetune2.

Jsi milovnicí módy a my milujeme tvůj styl! Musela ses někdy hledat, nebo jsi vždycky věděla, “kdo jsi” a co se ti líbí?

Myslím si, že poslední 2 roky už se nějakého svého stylu držím, jen se to zlepšuje a přichází mi do šatníku lepší a lepší kousky.

Co bys poradila lidem, kteří svůj styl stále hledají? Je na to nějaká vychytávka nebo fígl?

Styl člověka by se měl odvíjet od toho, jak se cítí. Fígl je určitě se nesnažit mít styl podle někoho jiného, protože každý člověk je jiný a myslím si, že je lepší držet se svých nápadů a myšlenek.

Na svém profilu už máš velmi slušnou sledovatelskou základnu. Co myslím, že se tvým sledovatelům na tvém profilu líbí nejvíc, co je baví?

Nejvíce určitě móda, protože většina mých příspěvků jsou outfity a móda.

Máš nějaký tip na to, jak zvýšit svůj počet sledovatelů? Co je podle tebe pro to nejdůležitější?

Nejdůležitější je být kreativní a hlavně aktivní a komunikovat se sledujícími.

Poslední otázka je ohledně našeho projektu BloggersRE a tvého názoru na něj. Znala jsi nás před tím, než jsme tě oslovili?

Neznala, ale myslím si, že je to výborný projekt, sledující se díky němu můžou dozvědět více o lidech, co působí na Instagramu.

Autor: Klára Recmanová (BloggersRE), Fotky: Sociální sítě Kateřiny Mališové, Editace: Deni Hartmannová (BloggersRE)


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here