Dnes pro vás máme rozhovor s My Cooking Diary, jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších blogerek u nás. Celý tým BloggersRE vám přeje příjemné počtení a těšíme se na vaši zpětnou vazbu!

Jak dlouho se aktivně věnuješ blogování a kdy poprvé tě vůbec napadlo se něčím takovým zabývat? 

Už to budou skoro tři roky. Začala jsem s blogem ve chvíli, kdy jsem začala hubnout a kamarády zajímalo, co jím a cvičím.

Po kom sdílíš svou lásku k dobrému jídlu? 

O nikom v rodině, kdo by to měl tak jako já, nevím. Takže tuším, že jsem si k tomu došla sama a snažím se to právě přenést na ostatní.

Kde ses naučila tak skvěle vařit, jsi samouk, nebo jsi navštívila nějaké kurzy? 

Všechno sama. Něco od mámy samozřejmě. Ono když člověk začne bydlet sám, tak mu nic jinýho nezbyde. A mě to bavilo, takže jsem se učila ráda. Na pár kurzech jsem taky ale byla, takže i tam se toho člověk naučí dost.

Jakou kuchyni vaříš nejraději? 

Rychlou a zdravou. Asi to zní jako klišé, ale vážně mě už omrzelo vařit zdlouhavý tučný recepty, u kterejch potřebuju pět hrnců a milion ploten. Není nad to mít za dvacet minut na stole chutný a zdravý jídlo.

Přítel tě jistě podporuje. Pomáhá ti někdy s vařením, nebo držíš doma vařečku zásadně Ty? 

No, asi dvakrát možná třikrát do roka si k plotně stoupne. Ale spíš to nechává na mně.

Živí tě blogování, nebo se věnuješ i jiným aktivitám? 

Bloguju na plný úvazek. Už dva roky mě to živí.

Nedávno jsi procestovala Japonsko. Jaké jídlo tě nejvíce nadchlo, a které naopak zklamalo? 

Samozřejmě tam je naprosto vynikající sushi, ale nadchlo mě Shabu-Shabu. Tenký plátky skvělýho hovězího si společně se zeleninou vaříte přímo na stole ve vývaru a pak ho namáčíte v nejlepší omáčce. Občas mě zklamal ten street food. Je tam hodně těžkých a smažených jídel.

V Japonsku jsi také zažila romantickou žádost o ruku. Čekala jsi, že něco takového přijde? A jak jste zasnoubení v Japonsku oslavili? 

Absolutně jsem to nečekala, což si myslím, jde vidět krásně i na tom videu, co jsem sdílela. Oslavili jsme to jak jinak než super sushi na večeři a pak jsme si šli lehnout každej do svojí postele v hostelu.

Máš nějaké plány a nápady, jak se chceš v budoucnu ještě posouvat?

Momentálně organizuju druhý ročník akce Food Blog Market, kde vaří food blogeři svým čtenářům a na podzim plánuju vydat kuchařku. Mám toho v hlavě hodně, ale snažím se to dělat postupně a pořádně.

A co bys poradila začínajícím blogerkám? 

Netlačte na pilu, buďte přirozený a nenechte se zlákat množstvím spoluprací. Dělejte jenom to, čemu opravdu věříte a za čím stojíte.

MY COOKING DIARY: BLOG / FACEBOOK / INSTAGRAM

Děkujeme Kačí za poskytnutí rozhovoru a vám děkujeme za jeho přečtení. Doufáme, že se rozhovor líbil a do komentářů nám nezapomeňte napsat, s kým byste chtěli další rozhovory!

Zdroj: Fotky – Sociální sítě My Cooking Diary, text BloggersRE


3 COMMENTS

  1. Káťu mám moc ráda a sleduji jak její blog, tak všechny ostatní sociální sítě s kvalitním a humorným obsahem 🙂
    Baví mě dělat některé recepty podle ní, jsou chutné a zároveň zdravé, jak říká ona sama.
    Je skvělé, že si vše získala přirozenou cestou a doslova si vydřela nejlepší místo ve food kategorii blogerů, moc jí fandím.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here