Bloggers RE

“CHYBĚL MI TADY PODCAST, JAKO HO DĚLÁME MY,” ŘÍKÁ NATHALIA KLIMENTOVÁ


Ukazovat na Instagramu, že je úplně normální vstávat pozdě a celý den nic nedělat? Podle mladé blogerky a podcasterky Nathalie Klimentové by si lidé měli uvědomit, jak nepřirozené je být neustále aktivní. Kde přišly s kamarádkou k nápadu začít nahrávat podcast? Vše o jejich podcastování a spoustu dalšího v našem rozhovoru s touto dvaadvacetiletou slečnou…

Jak bys samu sebe popsala v pěti větách někomu, kdo tě vůbec nezná?

Jmenuju se Nathalia Klimentová, je mi 22 let a studuju mezinárodní obchod na VŠE.  Troufám si říct, že jsem úplně obyčejná holka, která se snaží dělat věci, který ji baví, například nahrávat podcast. Mimo to si tak pluju vlastním životem a snažím se nějak přijít na to, co bych ráda chtěla dělat v budoucnu. Jsem milá, hodná, ale pokud mě někdo využívá, rozhodně si to nenechávám líbit. A občas jsem trochu výstřední.

Na Instagramu máš přes 12 tisíc sledujících. Jak ses dostala k takovému číslu? Byl to postupný proces, nebo proběhl nějaký zlom, kterému za toto číslo vděčíš?

První boom, který se týká rychlého růstu sledujících, přišel v roce 2017 a 2018, kdy jsem sdílela svůj tehdejší vztah s někým, kdo je poměrně dost vidět. A jak víme všichni, tyto vztahy všechny ohromně zajímají. Myslím, že to narostlo na nějaké 3 tisíce, přičemž potom jsem se rozhodla držet vztah v soukromí a sdílela jsem jen sebe nebo své kamarády. Dále už to skákalo samo a letos v březnu jsem začala šaškovat na TikToku, který na můj instagramový profil přitáhl další lidi.

Jakým způsobem svůj profil vedeš? Máš nějaký koncept, kterého se držíš, nebo přidáváš fotky spíše jen pocitově?

Určitě nemám žádný koncept. Já ani nemám cit pro nějaké ladění obrázků a sama nemám ráda ty “vyumělkované” rádoby perfektní feedy. Ale každému se líbí něco jiného. Každopádně si myslím, že tenhle “hala bala” styl je něco, co mě hezky vystihuje.

Chceš pokračovat ve čtení? Celý rozhovor a další zajímavé bonusy najdeš na platformě Patreon.

Děkujeme ti za rozhovor! Protože tě už nějaký čas sledujeme, rádi bychom se tě na závěr zeptali, zda jsi také ty už dříve slyšela o nás. Co si myslíš o BloggersRE?

Taky moc děkuju! Bohužel jsem o Vás poprvé slyšela až od Lii v úterý na kávě.

Autor: Adéla Lelková (BloggersRE), Fotky: Sociální sítě Nathalie Klimentové, Editace: Deni Hartmannová (BloggersRE)


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X