Bloggers RE

“NEPREMÝŠĽALA SOM NAD TÝM, KÝM MA FORBES NEZARADIL DO REBRÍČKA INFLUENCEROV,” HOVORÍ LINDA MLYNČÁROVÁ


Známu influencerku, bývalú modelku a milovníčku módy Lindu Mlynčárovú väčšina pozná pod prezývkou Nutelindochka. V dave sa s jej ryšavými vlasmi nestratí a je ťažké uveriť, že má už aj po tridsiatke. Ako vyzerá jej “beauty” rutina? Ako sa udržuje vo forme a je niečo, čo by na sebe chcela zmeniť? Nie len o kráse sme sa porozprávali s Lindou…

Na sociálnych sieťach ťa poznáme pod prezývkou Nutelindochka. Kto sa skrýva pod touto prezývkou a ako vznikla?

Povodne bol môj nick na Instagrame Nutelin (Lin ma vola moja rodina), len som klasicky špekulovala a skúšala, aké nicky sú ešte voľne a niekto mi to medzičasom vyfúkol. (smiech) Tak som to doplnila na Nutelin-dochka. Kde som totiž robila modeling, väčšinou som bývala buď s Ruskami, alebo Ukrajinkami (dokonca jedna z mojich najlepších kamarátok je z Kyjevu), no a oni ma všetky volali Lindochka. Jediná nemenná je láska k Nutelle. (smiech) 

Máš úžasné fotky a je len ťažké uveriť, že už máš po tridsiatke. Môže za to genetika? Ako sa udržuješ vo forme? 

(Smiech) No… asi v tom bude aj genetika, ale reálne sa neopaľujem (ta moja krásna vápenná biela koza je toho dôkazom) a predsa len to najviac spôsobuje starnutie pokožky. Pravidelne cvičím. Keď nestíham fitko, tak aspoň upratujem – to je najlepšie fitko aj tak, len môj vysávač trochu protestuje – mam pocit, že tieto veci nie sú stavane na to, aby ich niekto používal 4x denne… Ale napríklad malo pijem vodu, čo je bohužiaľ niečo, čo sa neúspešne snažím zmeniť už roky.

Ako vyzerá tvoja “beauty” rutina? Máš produkty, na ktoré nevieš dopustiť?

Základ je pre mňa pravidelnosť. Či už čistenie, krémovanie, alebo výživa. Pijem kolagén, zodpovedne si čistím pleť sonickou kefkou, nech to je dôkladne. Striedam krémy každého pol roka, keď mam pocit, že si na ne pleť už zvykla a nemá to taký účinok.

V dave sa určite s tvojimi krásnymi ryšavými vlasmi nestratíš. Prešla si si v minulosti aj inými zmenami?

Ryšavá som asi 5 rokov. Predtým to bola červena, predtým tmavohnedá, ale väčšinu života som bola blond. To je teda aj moja originálna farba vlasov. Ale teda ryšavá mi viac ide k osobnosti. (smiech)

Spolupracuješ s viacerými kozmetickými značkami. Podľa akých kritérií si vyberáš spolupráce? Mala si už aj zlé skúsenosti?

Spolupráce, ktoré beriem, sú väčšinou značky, ktoré poznám a mam k nim nejaký vzťah, reálne ich používam. Teší ma, že ma presne také oslovujú. Vždy ma to tak nadchne, že “jeej ti a ti mi napísali o spoluprácu” a také spolupráce sa potom robia fakt dobre. Mala som bohužiaľ už aj zle skúsenosti, aj keď to bolo už dávnejšie, keď som mala dlhodobú spoluprácu s jednou firmou, kde mi jedného dna povedali, že rušia tento typ spolupráce s influencermi a prestali zdvíhať telefón a ani mi za poslednú robotu nezaplatili. Platba od nich došla až po takmer trištvrte roku bez toho, aby mi k tomu čokoľvek povedali… ale teda aspoň došla. 

Modelingu sa už nevenuješ, obľubuješ Nutellu, ale postavičku máš stále skvelú. To ti určite veľa ľudí môže len závidieť. Je niečo, čo by si ty na sebe chcela zmeniť?

Zase asi genetika – keby ste videli moju rodinu, pochopíte. Čo by som chcela zmeniť? Toto sa ma už niekde spýtali a povedala som, že mi odstavajú uši… Týždeň na to mi niekto písal, že majú pre mňa ponuku od klienta na plastiku uši za reklamu. (smiech) Takže asi aj nič, som so sebou spokojná.

Zo sociálnych sietí je zrejmé, že máš záľubu v cestovaní a fotení. Bola si tento rok už niekde, alebo sa niekam chystáš?

Bola som asi naposledy v januári v Londýne. Potom bol naplánovaný trip v marci do Paríža a apríli do NYC – zrušene. Odvtedy nejak čakám, až to bude zase normálne. Myslela som si, že budem viac trpieť, lebo som bola zvyknutá cestovať fakt veľa a naposledy som takto dlho bola na Slovensku asi, keď som mala 17… Na druhu stranu som pobehala veľa destinácii v rámci Slovenska – ci už u nás v Bratislavskom regióne, alebo ma chytili aj tury v Tatrách.. a baví ma to. 

Ovplyvnila momentálna situácia to, podľa čoho si vyberáš destinácie? 

Myslím, že na toto som už v podstate odpovedala. Je to u mňa skôr o komforte, ako o čokoľvek inom. V Rusku sa mi cestovať moc nechce, takže chodím autom a zase 12+ hodín sa niekam trepať autom sa mi tiež moc nechce. Až sa bude dať cestovať bez toho, aby som každý deň pozerala správy, ci náhodou nezostanem niekde visieť, keď vycestujem na 2-3 týždne, tak začnem vymýšľať aj s inými destináciami.

Neobľubuješ len cestovanie a fotenie, ale si aj vášnivá fashionistka. Potrpíš si na luxusné kúsky a značky?

Asi ich radšej nakupujem, ako nosím. Pohybujem sa v tom dizajnérskom svete v podstate cely dospelý život, je veľa značiek a kúskov od nich, ktoré sa mi veľmi páčia. Potom sú veci, ktoré ma nadchnú, lebo som ich videla na Instagrame niekde.. kúpim to, teším sa z toho… a potom mi to sedí v skrini.

Máš obľúbený módny kúsok alebo outfit? A naopak, čo by si si na seba nikdy neobliekla?

Milujem tepláky. Najnovšia láska je Pangaia. Čiže za mňa momentálne najobľúbenejší outfit je tepláková súprava od nich. Priznávam sa bez múčenia, už mam 4 farby. A čo by som si neobliekla? Asi neónové veci. Nepristane mi to k tej bielej koži. Výnimkou je snáď len lak na nechty. (smiech)

Na Instagrame ťa sleduje viac ako 50 tisíc ľudí, ktorých inspiruješ a motivuješ. Považuješ sa ty sama za influencerku?

Úprimne som sa nad tým takto nezamýšľala, až kým Forbes minulý rok neprišiel s rebríčkom “influencerov”, do ktorého ma zaradili. Je pravda, že Instagram je moja práca, venujem tomu kopec času, tvorím content a baví ma to. Ale skôr sa vidím asi ako instagramerka. Ako influencer sa cítim len, keď príde moja mama s tým, že to, čo som minulý týždeň dávala na InstaStories, musí mat a reálne si to aj kúpi a používa. Pamätám si totiž jej vyhlásenie spred par rokov, keď som s Instagramom začínala: “Ja nechápem, prečo by ta niekto sledoval. Fotka teba z takého uhla, fotka teba z iného uhla.. to niekoho baví?” (smiech) 

Poznala si náš projekt BloggersRE predtým, ako sme ťa oslovili? Čo si o ňom myslíš?

Pravda je taká, že nie, ale ja mam v tomto smere dosť bezvedomie, aj čo sa týka blogerov, instagramerov, youtuberov… poznám veľmi malo ľudí. Ale dohnala som to – myslím, že už som precitala všetko, čo ste kedy napostovali lebo som na vašom webe strávila hodiny. (smiech)

Autor: Dominika Blchova (BloggersRE), Fotky: Sociální sítě Lindy Mlynčárové, Editace: Deni Hartmannová (BloggersRE)


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X