Agi, ty nejsi úplně typická blogerka, ale jsi hodně aktivní na Instagramu, kde vystupuješ pod přezdívkou @jsemagi, kde tě sleduje přes 7 tisíc uživatelů. Kdo převážně tvoří tvoji komunitu?

Určitě maminky… a je to moc a moc milá komunita, díky za ni. Zbytek jsou moji staří známí, které ještě neomrzely mé nekonečné mateřské plky.

Přemýšlela jsi o tom, že by sis založila svůj blog nebo YouTube kanál?

Přemýšlela, ba i to provedla. Ale bylo mi tak třináct a měla jsem ho plný High School Musical. Upřímně, trochu se bojím, že by měl malou návštěvnost. Ač by to teda mohlo fungovat jako psychohygiena, vypsat se ze všeho… ale dávám tomu ještě čas, třeba k tomu někdy dozraji.

Jak dlouho máš svůj účet na Instagramu? Kdy jsi zaznamenala největší nárůst fanoušků?

Teda, to si ale vůbec nejsem jistá. Možná šest let? Každopádně, vždy se mi ten počet držel pod dva tisíce, ale mít dítě je magické. Nebo se spíše ty fotky začnou více líbit, protože konečně fotíte něco doopravdy krásného. Čímž odpovídám i na to, kdy nastal největší nárůst sledujících.

Jsi maminkou malé holčičky, která je velkou součástí tvého instagramového feedu. Kolik času ti zabere, než vyfotíš takovou fotku, se kterou jsi spokojená?

Manžel by si asi učurnul smíchy, ale stojím si za tím, že vlastně mám fotku hotovou raz dva. Občas mi dá nějaké focení trochu víc zabrat, kvůli konkrétnímu požadavku od firmy skrze spolupráci, ale to k tomu asi holt patří.

Tvůj instagramový účet je plný nejen humorných fotek, ale i popisků. Celkově je z tvého feedu cítit velká energie. Prozraď nám, kde tolik energie bereš?

Skoro usínám… a to je odpoledne. Tuším tedy, že s tou energií to nebude tak valný. Ale pokud už se cítím nějak nabuzená, je to z vína, dobrého jídla, skvělé společnosti a prospané noci, kdy nás ten malý terorista nechá odpočinout!

Miminko jsi měla na dnešní dobu v relativně mladém věku. Plánovala jsi být mladá maminka? Jak celkově mateřství zvládáš?

Měla jsem k dětem blízko, od mala jsem věděla, že se tím směrem bude ubírat i moje práce. No, moc jsem si nezapracovala, stihla jsem rok ve školce a pak jsem ve svých dvaceti letech plánovaně otěhotněla. Zpětně musím uznat, že nebylo kam spěchat, ale v tu dobu jsme miminko moc chtěli, tak si ten krok vůbec nevyčítám. Mateřství je naplňující, bez debat… ale jak to zvládám nemohu posoudit, zeptám se za pár let Olči, jaký na to má názor. (smích)

Jsi autorkou miniprojektu s hashtagem #tipproneblboumamou, představíš nám ho trochu blíž?

Jedná se o souhrn fotek pod tímto tagem s jakýmkoliv osvědčeným tipem. Například na nějaké babyfriendly místo, príma hračku, domácí tvoření… prostě cokoliv.

Jak tě vůbec takový název napadl?

Nechci být blbá máma, ač je to občas těžký takovou nebýt. Takže název vystihuje to, co má. Jasné poselství!

Co pro tebe znamenají sociální sítě a jaký je tvůj názor na Instagram?

Mám ho ráda, škoda že mi krade tolik času, ale to už je na nás, jak to korigovat. Doporučuji udělat si pořádek v tom, koho sledujete. Ať na něj chodíte s dobrým pocitem a ne přemýšlet, proč nemám to a to jako ti ostatní.

Slyšela jsi o projektu BloggersRE? Jaký na něj máš názor?

Já takové projekty mám moc ráda, ale až teď jsem se prvně stala nějakého součástí. Cítím se pyšně! Díky vám jsem narazila na spousty úžasných, upřímných a lidských blogerek, díky za to!

Autor: Veronika Uchytilová (BloggersRE), Fotky: Sociální sítě Agáty Danišové, Editace: Deni Hartmannová (BloggersRE)


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here