Bloggers RE

ROZHOVOR S BARU PAVLI: “JÁ VÁM ŘEKNU TAJEMSTVÍ.”


Baru, co tě baví dělat ve volném čase a čemu se ráda věnuješ?

V současné době toho volného času příliš není, ale když se mi taková chvíle naskytne, ráda se jdu “podívat” do obchodů, přečtu si knížku, vyrazím do kina nebo zajdu s kamarádkami na něco dobrého.

Proč ses rozhodla založit blog a co tě k tomu vedlo?

Bloguji již od svých jedenácti let a musím se přiznat, že jsem vždycky byla ten typ blogerky, která si co dva roky zakládá blog nový. Své současné virtuální místečko Blond Site už ale beru trochu vážněji a troufám si říct, že u tohoto blogu už zůstanu. K založení Blond Site mě inspirovaly holky z A cup of Style, které moc obdivuji za to, co všechno v životě dokázaly.

Splnila sis svůj velký sen a založila vlastní e-shop BELLES.cz s oblečením. Co tě vedlo k jeho spuštění?

Jak sami píšete, Belles je opravdu můj splněný sen. Vždy jsem si přála pracovat na něčem svém a oblast módy byla samozřejmě první volbou. A kromě toho si myslím, že na českém trhu chyběl internetový obchod s opravdu jedinečnými kousky. Mým cílem je, aby se holky mohly oblékat stylově a zároveň, aby je to nestálo celou výplatu. Ostatně, to je i heslo Belles – Méně peněz, více stylu.

Určitě je snem více blogerek mít vlastní e-shop. My z vlastní zkušenosti víme, že spustit vlastní e-shop je náročné. Jak náročné to bylo pro tebe a co pro tebe byla největší výzva?

Máte naprostou pravdu, celý proces zakládání e-shopu není úplně hračka. Na Belles jsem pracovala od října a spustila jej v polovině ledna tohoto roku. Nejvíce času mi, řekla bych, zabral design webu. Jelikož si vše dělám sama a práce s e-shopovým systémem pro mě bylo něco úplně nového, zabralo mi několik týdnů, než jsem web vyšperkovala podle svých představ.

Lidé na tvém Instagramu mohou vidět hlavně krásné fashion & beauty fotky. Jak vzniká obsah pro tvé sociální sítě a na co se zaměřuješ?

Většinu mých fotek fotí moje skvělá maminka, která mě v této oblasti moc podporuje, za což jsem jí vděčná. Co se týče fashion fotek, kterých je na mém instagramu nejvíce, vždy se snažím zaměřit pozornost na určitý kousek oblečení, který je nějakým způsobem zajímavý a mám k němu co říct.

Inspiruješ se u nás nebo v zahraničí? Máš případně nějaké oblíbené online tvůrce?

Přiznám se, že zřídka kdy hledám inspiraci u jiných blogerek, protože jsem poměrně kreativní člověk. Každopádně pokud mám zmínit nějakou svou oblíbenkyni, je to jednoznačně a bez přemýšlení Barbora Ondráčková.

Jaké máš další vize a plány se svým blogem?

Před pár týdny blog přešel velkou proměnou, kterou jsem začala takovou novou etapu mého blogování. Plánuji se začít věnovat blogu na 100% a ráda bych, aby se stal ještě větší částí mého pracovního života.

Jaké jsou tvé rady pro začínající blogerky a blogery?

Řekla bych – buďte něčím jiní a zaměřte se na kvalitu fotografií. Ze své zkušenosti musím říct, že fotky dělají opravdu hodně.

Co si myslíš o našem projektu BloggersRE?

Mě osobně mrzí, že blogování u nás v Česku je chápáno úplně jinak než v zahraničí. Proto jsem ráda za každou platformu spojenou s blogováním, která blogerům dává příležitost, jak se více zviditelnit či uplatnit v oblasti reklamy. Za mě tedy skvělý projekt, který u nás chyběl.

Máš v plánu tomto roce nějak vycestovat? A kam tě to nejvíce v zahraničí táhne?

Já vám řeknu tajemství. Jsem milovník moře a na dovolené více nepotřebuji. Takže rozhodně plánuji vyrazit někam, kde je moře. Moře a teplo! Každopádně pokud mám být konkrétní, ráda bych jednou navštívila Maledivy a Abu Dhabi.

BLOND SITE: WEB FACEBOOK INSTAGRAM

Zdroj: Fotky – Sociální sítě Barbory Pavlíkové, text BloggersRE


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X