Baruš, jsi poměrně známá blogerka. Jak ses k blogování vůbec dostala?

Blog dělám sice poměrně krátkou dobu, ale vždy jsem chtěla něco tvořit a zároveň třeba inspirovat lidi. Nakonec jsem se teda rozhoupala a moc mě to baví.

Co tě nejvíce baví na blogování a co tě někdy naopak dokáže potrápit?

Na blogování mě baví vše. Od focení outfitů nebo produktů až po zpracování samotných článků. Potrápit mě ale dokáže, respektive trápí, vzhled blogu. Dělám si ho sama, takže to ještě stále není podle mých představ. Ale člověk se tím aspoň stále učí.

Jak tvůj osobní život ovlivňuje to, že jsi blogerka a že tě na Instagramu sleduje poměrně dost lidí?

Nemyslím, že mě to nějak moc ovlivňuje. Naštěstí se setkávám jen s milými reakcemi a odpovídám i na všechny zprávy. Většinou si potom s některými slečnami píšeme už i pravidelně a to je strašně super. Jinak blog samozřejmě zabere trochu času, ale když to děláte rádi, tak vůbec není co řešit.

Co říkáš na blogerskou komunitu u nás? Čeká nás podle tebe teprve boom?

Blogů je u nás spoustu, ale jen pár kvalitních. Ve srovnání se zahraničím, kde jsou blogy více sledované, oblíbenější a celkově i kvalitnější. Takže třeba ještě nějaký boom přijde, ale aktuálně mám pocit, že jsou u nás oblíbenější spíš videa.

Jaké rady bys dala začínajícím blogerkám?

Určitě si na blog vyčlenit čas a snažit se postovat co nejpravidelněji, i když se to ne vždy daří.

Máš nějaké další cíle, kam by ses chtěla se svou tvorbou posunout?

Určitě by bylo fajn časem blog posunout na lepší úroveň, ale zatím je to jen můj koníček, který dělám ve volném čase. Teď jsem vytvořila video jako takový doplněk, takže jsem si tím zase trochu rozšířila obzory a třeba se videotvorba stane takovým pravidelným “oživením” blogu.

Nedávno ses vrátila z USA. Jaké to tam bylo a plánuješ se podívat někam v budoucnu?

Amerika byla úžasná a myslím, že i předčila má očekávání. A protože tam žije ségra, určitě se do USA brzy vrátím. Tentokrát bych ale chtěla navštívit i LA, které je podle všeho nádherné. Z Evropy mě moc láká třeba Švédsko.

Jsi již nějakou dobu součástí Ráje Elegance, jak ses vlastně do týmu dostala a co tě vedlo k tomu stát se součástí?

Zrovna se sháněl další člen týmu, tak jsem neváhala a zkusila štěstí, protože móda mě prostě baví a celkový projekt mě velmi zajímal. To vyšlo a od té doby jsem součástí a je super pozorovat, jak neustále rosteme a zlepšujeme se.

Jak bys celkově zhodnotila Ráj Elegance a BloggersRE? A jak to vidíš do budoucna?

Ráj Elegance je skvělá inspirace na každý den z české, slovenské i zahraniční scény. BloggersRE zase nabízí pomoc a podporu začínajícím blogerkám a blogerům svou propagací apod. Tenhle projekt toho nabízí spoustu a má tedy rozhodně slibnou budoucnost. Věřím tedy, že se nám bude i nadále dařit!

BARUŠ STRÁNSKÁ: BLOG / INSTAGRAM / YOUTUBE

Zdroj: Fotky – Sociální sítě Baruš Stránské, text BloggersRE


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here