Bloggers RE

ROZHOVOR S LITTLE ANN: “U NÁS V ČR SE LIDÉ MÓDY BOJÍ.”


Otázka na úvod. Kdy tě vlastně napadlo začít s blogováním a jaký byl ten hlavní důvod, proč ses chtěla stát blogerkou?

Mé první příspěvky se objevily na blogu už koncem roku 2012. Musím se ale přiznat, že jsem později většinu svých článků stáhla a začala ,,nanovo” až o rok později – na přelomu roku 2013 a 2014.

A proč tomu tak bylo? Jedním z hlavních důvodů byla určitě touha inspirovat jiné a podělit se s okolím o své postřehy a zkušenosti z různých oblastí, a to nejen z módy, která mě tolik baví.

Na tvém blogu mohou čtenáři najít hlavně spoustu inspirativních outfitů. Jaké typy článků ještě ráda vytváříš?

Děkuji. Outfitové posty – to je prostě moje. Hned vzápětí za nimi se ráda věnuji cestovatelským článkům z různých výletů nebo pobytů, na které jezdívám se svým přítelem. Baví mě ale rovněž i povídací články, ve kterých na sebe prozradím svým čtenářům, co jsem např. dělala v posledních dnech, apod.

S čím ve spojitosti s blogem nejvíce bojuješ? A co máš naopak na blogování nejraději?

Momentálně rozhodně bojuji s časem. Často se stává, že jsem celé dny pryč a večer jsem zralá tak akorát do postele, než psát nový článek. Chtěla bych to ale změnit a přispívat zase pravidelněji. Věřím, že je to klíč k úspěchu.
A co mám na blogování nejraději? Svobodu a určitě i zpětnou vazbu od lidí, kteří na můj blog zavítají. Vážím si každého komentáře!

Kdyby jsi měla ve svém šatníku vybrat jeden kousek, na který nedáš dopustit, který by to byl?

Hmmm, to je záludná otázka. Pravděpodobně by to ale byla džínová bunda ze Zary. Tu miluji.

Nedávno jsi úspěšně dokončila bakalářské studium. Co plánuješ teď? Budeš ve studiu pokračovat?

Ano ano, rozhodně chci pokračovat. Jsem přijata na navazující magisterské a zrovna koncem srpna mě čeká zápis, tak jsem sama zvědavá, co mi další studium přinese.

Máš nějaký sen, co se kariéry týče? Plánuješ se blogováním živit nebo tě to táhne úplně jinam?

Samozřejmě bych si přála (jako většina lidí) být úspěšná a spokojená v práci, která mě v budoucnu čeká. Mám ale jeden velký sen, který souvisí i s oborem, který studuji. Ráda bych napsala knihu. V současné době se s tím roztrhl pytel, ale ani to mě od toho neodrazuje. Doufám, že to jednou vyjde.

Blogováním se v současné době živit neplánuji, ale ráda bych se posunula zase výše a prozatím alespoň dosáhla svých vytyčených cílů.

Co si myslíš o stylu tady v České republice v porovnání se zahraničím?

U nás v ČR je problém v tom, že se lidé módy bojí. Kolikrát nemají odvahu vyjít z domu v něčem, co obvykle nenosí. To je velká škoda, protože móda je tak rozmanitá – chce se jen přestat bát a být svá. V zahraničí si módu vyloženě užívají. Z těchto lidí pak vyzařuje neskutečná osobnost.

Jaký “nejhorší” outfit jsi na ulicích už viděla?

Týjo, zrovna teď mě žádný nenapadá. Ale co asi nikdy nepochopím, je nošení legín místo kalhot. A navíc kolikrát i průhledných…

Máš ještě nějaké cestovatelské plány na léto?

Pravděpodobně nic velkého. Chtěli bychom ještě s přítelem stihnout třídenní výlet do Prahy, ale jet někam dál zatím v plánu nemáme. Šetříme penízky na něco, co v blízké době (doufám!) konečně přijde! Zatím to nechci zakřiknout.

Sleduješ českou a slovenskou blogerskou scénu nebo máš raději zahraniční tvorbu?

Spíše mě inspiruje ta zahraniční. Vždycky obdivuji jejich kreativní outfity, které mají něco do sebe a nikdy nenudí. Samozřejmě zavítám i na některé české blogy a pravidelně čtu články třeba od Domči Lukášové nebo Markétky Frank.

LITTLE ANN: BLOG / FACEBOOK / INSTAGRAM

Zdroj: Fotky – Sociální sítě Little Ann, text BloggersRE


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojujeme online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

X