Nikol, jsi nádherná slečna, která na Instagramu inspiruje přes 60 tisíc lidí. Kdy se stal ten zlomový okamžik, kdy jsi začala nabírat fanoušky v takovém množství?

Přiznám se, že je to velmi těžká otázka. Nikdy jsem si nemyslela, že dosáhnu takového množství followerů. Těžko říct, kdy nastal ten moment, kdy se počet začal zvedat, ale jsem za to opravdu ráda a vděčná.

Kromě krásných outfitů máš a Instagramu i spoustu jiných inspirativních příspěvků. Máš nějaký recept, jak na hezké fotky?

Jakmile ma člověk možnost cestovat, poznávat nové věci a nová místa, fotky se dělají samy. Nejčastěji na svůj Instagram fotím módu a outfity, ale osobně mám nejradši fotky z výletů nebo dovolených a myslím si, že to maji největší úspěšnost, protože to není stereotyp.

Víme, že jsi modelka, ale docela nedávno sis založila i blog. Co tě k tomuto kroku vedlo?

Ano, modeling dělám od svých 13 let a od 15 jsem cestovala po světe. Absolvovala jsem i soutěže Miss. Co se týče mého blogu, rozhodla jsem se díky svému vzrůstajícímu počtu sledovatelů. Denně mi chodily zprávy a různé dotazy. Vždy mě bavilo něco tvořit nebo vymýšlet, a když díky tomu pomohu nebo budu inspirovat ostatní, bude mě to dělat šťastnou.

Jak už jsme zmínili, jsi obrovskou inspirací pro tisíce fanoušků. Jak bys specifikovala svůj styl?

Řekla bych, že můj styl se nedá specifikovat jedním slovem. Nosím to, na co mám zrovna náladu. Od tenisek s roztrhánými džínami po šaty s lodičkami. Ale myslím, že jsem spíše sportovní typ.

V čem se cítíš nejpohodlněji a co bys na sebe naopak nikdy neoblékla?

Jsem milovník bot, takže zaručeně nějaké stylové tenisky a něco pohodlného k tomu v podobě džín, volnějšího trička nebo tílka a kožené bundy. Na sebe bych asi nevzala něco s puntíkama, kšandy anebo klasické sandále.

Máš ve skříni nějaký oblíbený kousek, na který nedáš dopustit?

Bude toho asi více, ale v poslední době jsem si oblíbila dlouhou štosovanou sukni, topy bez ramínek či dlouhé rozevláté šaty. Nic mě nikde netlačí a cítím se pohodlně a uvolněně.

Jaké jsou tvé plány do budoucna? Budeš se dále věnovat blogu a módě, nebo je tvůj cíl úplně jiný?

Určitě se hodlám věnovat blogu a chci více cestovat. Jsem v tom přece jen nováček a mám opravdu co zlepšovat. Chtěla bych se dostat úplně na jinou úroveň, ale stojí za tím velká práce. Také bych si chtěla otevřít pořádný e-shop s oblečením. Ale to je také běh na dlouhou trať a vzdálený plán do budoucna. Přiznám se, že mi chybí i modeling, kdy jsem jezdila na 3 měsíce pryč, převážně do Asie. Možná bych ještě chtěla někam vycestovat, dokud jsem relativně mladá, ale to se ještě uvidí.

Jak vnímáš blogerkou komunitu u nás? Je podle tebe těžké rozjet úspěšně vlastní blog v této době?

Popravdě si myslím, že když se chce člověk věnovat blogování, musí na to mít čas i peníze. Musí neustále vymýšlet nové věci a místa, aby zaujal. Ve světě je laťka nastavena hodně vysoko. My jsme malý stát a prosazuje se u nás velmi těžko. Myslím si, že u nás více frčí Youtube a blogeři nejsou tak populární jako ve světe. Doufejme, že se to do budoucna změní.

Máš nějaké rady nebo tipy pro začínající blogery?

Asi jen to, ať jste sami sebou a nebojíte se být rozdílní a originální. Nic není nemožné a hranice jsou jen tam, kde si je sami nastavíme. Začátky jsou vždycky težké u všeho.

Co říkáš na náš projekt Ráj Elegance, včetně BloggersRE?

Přijde mi to jako super nápad, jelikož nic takového v ČR nemáme. Jen tak dál, je to skvělá každodenní inspirace, která mě opravdu baví.

Máš dokonce vlastní řadu luxusních náramků, hodláš v budoucnu rozšiřovat svůj sortiment například i o módní kousky?

Co se týče náramků, oslovila mě módní značka Lavaliere a já byla nadšená, že se na tom můžu podílet. Kdyby mě oslovila další značka s takovouto spoluprací, která se mi bude libít a bude mě bavit, vůbec se tomu nebráním. Než jsem začala dělat modeling, studovala jsem oděvní návrhářství, tudíž tvořit a vymýšlet je moje oblíbená činnost.

Hodně ráda cestuješ. Jedna z posledních destinací je Mexiko, jak se ti líbilo a kam by ses chtěla dále podívat?

V Mexiku jsem už podruhé a je opravdu skvělé. Krásné pláže, sluníčko a výborné jídlo. Ja osobně miluju teplo a sluníčko, tak bych tu mohla klidně žít. Jedna z mých nejoblíbenějších zemí je Japonsko a konkrétně Tokyo, byla jsem tam už 4x, ale vždy jen díky modelingu. Takže určitě zase do Tokya, a klidně i do jiných Asijských zemí. Můj sen je také projet Ameriku. Na světe je hodně úžasných míst k vidění, život máme jen jeden a ja bych toho chtěla vidět a zažít co nejvíce.

NIKOLA BECHYŇOVÁ: BLOG / FACEBOOK / INSTAGRAM

Zdroj: Fotky – Sociální sítě Nikoly Bechyňové, text BloggersRE


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here