Bloggers RE

ROZHOVOR S VIERKOU DUŠKOVOU: “CHCELA BY SOM MAŤ VLASTNÚ KOLEKCIU KOZMETIKY!”


Jak dlouho se věnuješ blogování?

Tak pri tejto otázke som normálne musela rozkliknúť svoj blog a pozrieť sa, lebo som sama netušila. A okrem toho, že som sa pobavila na prvých článkoch, tak som zistila, že to ťahám s blogom už piaty rok.

Jaký byl první impulz, díky kterému ses vrhla do blogerského světa?

Na prvé blogy som natrafila asi pri hľadaní nejakých kozmetických produktov cez google. Keď som ich začala pár sledovať, tak sa mi páčilo, že majú ľudia svoj priestor, kde môžu zdieľať svoje záujmy a komunikovať tam s ostatnými, ktorých baví to isté. A keďže ja som mala počítač plný fotiek svôjho líčenia, tak som si povedala, že si založím svoj blog aj ja a budem tam prezentovať to, čo ma baví.

Soustředíš se převážně na beauty. Jaká je tvá oblíbená kosmetická značka a proč?

Momentálne ma veľmi bavia produkty od Urban Decay. Dajú sa použiť na bežné aj extravagantnejšie líčenia a ja milujem obe, takže to je niečo pre mňa. Z dostupnejších produktov mi vyhovuje napríklad NYX a PUPA.

Jak rychle zvládáš svou “ranní rutinu”?

Priznám sa, že radšej som ráno dlhšie v posteli, než pred zrkadlom, takže väčšinou 10-15 minút. Ale ak sa nikam neponáhľam a mám čas sa s líčením vyhrať, tak je to aj pol hodina.

Kdyby sis měla vybrat jeden produkt, bez kterého se neobejdeš, který by to byl?

Tak toto je ťažká otázka. Ale asi by to bol zjednocujúci BB krém (najlepšie má PUPA, iné mi nikdy nesadli). Myslím si, že zjednotená pekná pleť spraví veľmi veľa a je pre celkový vzhľad dôležitá, ale som rada, že si vyberať nemusím, pretože s rúžom, riasenkou a bronzerom je to ešte lepšie!

Působíš i jako makeup artist. Plánuješ se tímto oborem do budoucna život, nebo máš jiné cíle?

Líčeniu sa venujem zatiaľ popri štúdiu farmácie, ale keďže už na budúci rok končím, tak som sama zvedavá, akým smerom sa uberiem. Líčeniu sa ale určite chcem venovať aj naďalej. Najrašej by som tieto dva obory prepojila, ale to sa ešte všetko uvidí.

Jak plánuješ svůj blog do budoucna posouvat?

Konečne si chcem v dohľadnej dobe založiť vlastnú doménu! Odkladám to už dlho, tak sa do toho už konečne pustím a taktiež chcem zmeniť dizajn blogu, ale na to budem potrebovať pomoc. Našťastie mám ale v okolí šikovné kamarátky blogerky, ktoré mi s tým dúfam pomôžu 🙂

A otázka na závěr. Máš nějaký blogerský sen?

Chcela by som mať vlastnú kolekciu kozmetiky! To by bolo super! A ešte by som chcela stretnúť Chiaru Ferragni, to je moja najobľúbenejšia blogerka všeobecne zo všetkých. Vtipné na tom je, že som ju nepoznala, až kým mi niekto na začiatku môjho blogovania nenapísal do komentáru pod článok, že sa na ňu podobám. Vtedy som si ju vyhľadala a odvtedy ju milujem!

KESULATKO: BLOG FACEBOOK INSTAGRAM

Zdroj: Fotky – Sociální sítě Vierky Duškové, text Ráj Elegance


Bloggers RE

Jsme parta nadšenců, kterým zde chyběla platforma, která by aktivně sdružovala online tvůrce jako jsou Bloggeři, Youtubeři nebo InstaBloggeři a zároveň je podporovala bez rozdílu na to, kolik mají fanoušků. Našim cílem je rozšiřovat komunitu stejně zaměřených lidí, tak abychom si navzájem mohli pomoci a inspirovat se.

Přidat komentář

Advertisement

Náš Instagram

X