Bloggers RE

“KAŽDÁ ÚSPĚŠNÁ MODELKA BY MĚLA BÝT CÍLEVĚDOMÁ,” ŘÍKÁ TEREZA BĚLEHRÁDKOVÁ


Sluncem zalité fotografie na první pohled v člověku evokující skvělý život. Možná právě kvůli díky nim sleduje Terezu Bělehrádkovou na Instagramu bezmála 24 tisíc lidí. Co nám o sobě tato krásná jednadvacetiletá slečna z Prahy prozradila?

Studuješ Vysokou školu obchodní v Praze. Proč ses rozhodla pro tuto školu?

Studuji Vysokou školu obchodní v Praze, konkrétně obor cestovní ruch, protože miluji cestování a vše, co se cestování týká. Je to jediný obor, který mě zaujal a který jsem chtěla studovat. Cestovní ruch mě baví a jsem ráda, že jsem se pro tuto školu rozhodla. Byla to tehdy ta nejlepší volba.

Víš už, čemu se chceš věnovat po škole? Chceš se věnovat businessu?

Vždycky jsem chtěla být letuška. To je taky jeden z důvodů, proč studuji na Vysoké škole obchodní.

Máš zkušenosti s modelingem. Co je důležité pro to, aby byla modelka úspěšná?

Zkušenosti s modelingem mám, ale nijak zvláště velké. Měřím pouhých 168 centimetrů, což je v modelingu trošku nevýhoda, pokud tedy mluvíme o tom opravdovém modelingu. Každá úspěšná modelka by měla být cílevědomá a jít si za svými sny.

Co ses naučila díky modelingu? A je něco, co ti modeling naopak vzal?

Naučila jsem se určitě catwalk a pózování. Pamatuji si, že když jsem šla svoji první přehlídku v životě v jedné nejmenované soutěži krásy, dívala jsem se neustále do země a chůze taky nebyla žádný zázrak. Postupem času jsem se v těchto věcech zdokonalila.

Cestuješ různě po světě. Kde se ti nejvíce líbilo a kde naopak nelíbilo?

Největším zážitkem pro mě byla USA. Konkrétně San Francisco a Miami. Na obou místech jsem byla pracovně, ale i přesto mi zbyla spousta volného času. O žádném místě, kde jsem v posledních letech byla, bych neřekla, že se mi tam nelíbilo.

Přemýšlela jsi někdy o založení a psaní blogu?

O blogu jsem nikdy nepřemýšlela a ani to neplánuji.

Co pro tebe znamená Instagram a kolik času na něm přibližně trávíš?

Instagram mě jako jedna z mála sociálních sítí opravdu baví. Ačkoliv to nerada říkám, trávím na něm hodně času. Ráda sdílím s ostatními své aktivity během dne.

Jak aktuálně vnímáš TikTok? Je to pro tebe zajímavá platforma?

TikTok jsem doposud nevyzkoušela. Mě osobně tato aplikace nijak nezaujala. Pokud to mám říct úplně narovinu, častokrát mi některá videa připadají až stupidní.

Používáš naše BloggersRE presety. Jak jsi s nimi doposud spokojená a doporučila bys je dalším lidem?

S presety BloggersRE jsem velmi spokojená. Potrpím si na úpravu, svěžest a barvy. Dokážu si s nimi opravdu vyhrát. Doporučuji je všemi deseti. Nechápu, jak jsem bez nich vůbec mohla žít.

Náš projekt BloggersRE znáš již nějakou dobu. Co si o něm myslíš?

Znám váš e-shop s presety, který je, myslím si, skvělý pro ty, kdo mají rádi hezké a výrazné fotky. Přece jen ne každý má úplně kvalitní fotoaparát. S presety od vás se fotky dostávají na úplně jiný level. Na to, kolik jich je v jednom balíčku, konkrétně “All in one pack”, jsou navíc cenově velmi dostupné.

Autor: Ivo Veselý (BloggersRE), Fotky: Sociální sítě Terezy Bělehrádkové, Editace: Deni Hartmannová (BloggersRE)


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI