Krása je individuální. Každý ji chápeme a vnímáme jinak a pro každého z nás je krásné něco jiného. Pro někoho je to přírodní krása, pro jiného je to dokonalost, ke které si dopomaháme make-upem. A o kráse bude i dnešní rozhovor s, pro nás rozhodně, krásnou Veronicou Biasiol, kterou jistě znáte z jejího blogu, YouTube kanálu nebo Instagramu. Jak vnímá krásu ona, co je pro ni krásné? Myslí si ona o sobě, že je krásná, potřebuje ke kráse make-up? A jak těžké je pro ni rozhodnout, co je krásné? Čti dál a dozvíš se to…

Veru, nejdříve ti chceme moc poděkovat, že sis našla chvilinku, abys odpověděla na pár otázek pro náš web. Dnešní rozhovor se nemůže točit okolo ničeho jiného, než okolo krásy, takže první otázka nemůže znít jinak, než co je podle tebe krása? Máš třeba nějaký ideál krásy, někoho, koho sleduješ a chtěla bys vypadat jako on či ona?

Přiznám se, že co se týká vzhledu a vlastně i toho mého “full package” ideálu, nemám svůj jeden jediný “vzor”. Na světě je tolik překrásných žen! Ale každá máme něco… Někdo má dokonalou postavu, někdo jiný perfektní pleť. Pro mě osobně není a nikdy nebylo důležité vyrovnat se svým vzorům, ale dosáhnout svých ideálů a cílů ve všem, co se mně osobně líbí.

Na nás působíš jako velmi krásná a inspirativní žena a moc se nám líbí, že jsi sama sebou a nebojíš se si za tím jít i přes názory ostatních. Myslíš si sama o sobě, že jsi krásná?

Ano. Našla jsem svůj ideál krásy, vnitřní lásku a nemám důvod se s nikým srovnávat. Tři podle mě velmi důležité faktory, které když se člověk naučí ovládat, bude si připadat vždy krásný a spokojený, bez ohledu na to, co si myslí ostatní.

Když jsme u těch názorů na tebe, vybaví se ti jeden nejkrásnější komentář, nebo názor, který ti někdo napsal a tobě se vryl do paměti?

Chodí mi tolik krásných zpráv a komentářů, že je těžké vypíchnout jen jeden nejkrásnější! Ale vždycky mě potěší, když mi lidé napíší, že jim připomínám panenku. (smích)

Jedním z tvých poznávacích znamení je silný make-up, dokonalý outfit a vlasy. Cítíš se krásná i bez toho, nebo jsi typ ženy, který nejde nenamalovaný ani se smetím?

Samozřejmě. Make-up a výrazný styling je pro mě image, vyjádření, zábava a umění v jednom. Často mi sledující píší, že by chtěli vidět “víc mě”. Lidé stále chtějí něco nového a jiného, a když to mají, chtějí vás zase úplně obyčejně. Já osobně nedělám rozdíl mezi full glam Veronicou a mnou naprosto odlíčenou. Obě dvě tyhle “já” prostě představují to, čím jsem.

Pamatuješ si, kdy a proč ses začala malovat?

Opravdu malovat asi na konci základní školy, ale upřímně, vztah k líčení jsem měla vždy. Jako malá jsem závodně tančila a k tomu líčení a lesk prostě patří. Vždycky jsem sledovala maminku při tom, jak se líčí, a prohlížela si taštičku líčidel se všemi těmi kouzly a představovala si, že až budu velká, budu takovou mít taky!… A dnes mě zastupují nejlepší značky kosmetických produktů vůbec.

Co je podle tebe nejdůležitější k tomu, aby se člověk líbil sám sobě? Aby si sám sobě připadal krásný?

Odvaha být sám sebou. Všechno ostatní je relativní.

Ty ses dokonce již několikrát zúčastnila soutěží krásy, v roli porotce. Jak ses k tomu dostala?

Obdivuji ženskou krásu a opravdu ji umím ocenit. Soutěže krásy jdou dnes ruku v ruce s online marketingem a svět chce krásné tváře znát a moct je vidět například ze zákulisních příprav soutěže. Moje úloha jakožto porotce již v několika soutěžích krásy byla vždy nejen o podílení se na správném výběru té nej nej z nich, ale i přípravy dívek na cestu online světa.

Jak se v takových soutěžích postupuje při hodnocení? Podle čeho se o kráse rozhoduje?

Pro mě osobně zde platí opět síla nějakého “full package”. Znám spousty opravdu krásných dívek a žen na které je OPRAVDU radost pohledět. Ale už nic moc víc. Krása je pro mě opravdová ve chvíli, kdy se snoubí s rovným charakterem, výraznou osobností a intelektem. Pak se zrodí královna!

Uvažovala jsi někdy, že by ses do nějaké takové soutěže přihlásila ty, nebo jsi snad už v minulosti něco podobného vyzkoušela?

V 17 letech jsem měla tu možnost. Odnesla jsem si pár ocenění a zkušenosti bylo učiněno za dost. Následující ročník té stejné soutěže jsem už řešila zákulisí celé produkce a jak jinak, než seděla v porotě.

A poslední otázka se týká vždy našeho projektu BloggersRE a tvého názoru na něj. Líbí se ti, co děláme a znala jsi náš projekt před tím, než jsme tě oslovili?

Jelikož jsem před několika lety psala sama blog stylem “magazínu”, vím, jak náročná práce to je, a bohužel opravdu dobrých blogů je dneska na české a slovenské scéně žalostně málo. A proto si velmi cením toho, že je na CZ&SK scéně právě někdo, jako jste vy! Influencerství se díky vám a podobným portálům dostává více do povědomí a začínající blogeři dostanou spoustu rad a tipů, jak začít dobře.

Mini anketka:

Pes, nebo kočka? Mám doma obojí, ale pes je prostě pes.

Léto, nebo zima? Podzim

Paříž, nebo New York? V létě Paříž, v zimě New York.

Autor: Klára Recmanová (BloggersRE), Fotky: Sociální sítě Veroniky Biasiol, Editace: Deni Hartmannová (BloggersRE)


2 COMMENTS

 1. Příště možná udělat rozhovor s někým kdo se v tomhle světě umí pohybovat mnohem líp, značky s ním neruší spolupráce a má skutečný full package. A svou krásu nedohání make-upem.
  Třeba nejkrásnější influencereka Markéta Frank.

  • Hezký den,
   rozhovor s Markétou Frank na našem webu již vyšel a je k nalezení zde: https://bloggersre.com/rozhovor-s-marketou-frank-ty-hodiny-prace-za-tim-vidi-malokdo/
   Stejně tak je na našem webu k nalezení spousta dalších rozhovorů s velice rozmanitou škálou online tvůrců, mezi kterými věříme, že si každý najde svého oblíbence. Také věříme, že i Veronika oblíbená mezi spoustou lidí je, koneckonců svědčí o tom i počet jejích sledujících (ač právě ten v našem projektu není stěžejním faktorem), a proto jsme se rozhodli ji oslovit. 🙂
   Za tým BloggersRE Deni Hartmannová, project coordinator & chief editor bloggersre.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here