Konečně po příšerném dni, zasedám k noťasu s tím, že jdu psát článek a ne diplomku. Dnešek začal prostě špatně, tak si jdu zlepšit trochu náladu písničkama a psaním článku. Jaký jste měli den Vy? Snad lepší, než byl ten můj!!!

Každá z nás to zná. Doma v šuplíku milión rtěnek, všechny jsou si podobné. Jedna je o malinko světlejší, druhá je o odstín tmavší, ale na puse by jste je nerozeznali… Když jsme v drogérii, tak se k tomu stojanu se rtěnkami prostě podíváme a řekneme si, jaká by se nám líbila teď. Když si tedy jednu, dvě po dlouhé době vybírání vezmeme, zaplatíme, poté přijdeme domů, tak zjistíme, že jako na potvoru v šuplíku máme skoro stejné odstíny a jednu dokonce i tu samou.

Rtěnek mám strašně hodně, na fotkách je jich jen „pár“, které nejvíce používám. No ale přiznejme si, stejně z tohoto výběru, který jsem už minimalizovala, tak používám jenom dvě, tři. KLASIKA.

Za mně číslo jedna, co se týče rtěnek je matná rudá rtěnka, kterou by měla mít v šuplíku každá slečna. Rudá rtěnka je od zn. MAYBELLINE, odstín 965 a musím říct, že jsem nejvíc spokojená. Vyzkoušela jsem červených rtěnek už dost, ale žádná mi nevyhovovala. Tahle je super, vydrží strašně dlouho na rtech a jak je matná, tak je prostě dokonalá a myslím, že je daleko lepší, než rtěnka od zn. Mac. Tu jsem také měla a z pusy hned slezla.

Mou další nejpoužívanější rtěnkou je od zn. DERMACOL, nude odstín 02. Ta je naprosto boží, hodí se snad ke všemu. Výdrž už není tak dobrá, ale když si rtěnku zapudrujete, tak vydrží déle. Tuhle rtěnku snad ani nevyndavám z kabelky…

Třetí nejpoužívanější je od zn. CATRICE, odstín C01. Tu mám také ráda, na rtech vydrží strašně dlouho, protože je matná, ale nesmíte ji nanést hodně, jinak se po nějaké hodině bude drolit a to na rtech moc krásně nevypadá.

CO BYCH VÁM STRAŠNĚ RÁDA DOPORUČILA… Určitě znáte rtěnky DERMACOL 16H Lip colour, které jsou neslíbatelné… Poprvé, když jsem si ji zkusila a odešla jsem z domu, tak jsem po pár hodinách byla zklamaná, protože se na rtech začala drolit. Nedávno jsem řekla, že ji dám ještě jednu šanci. Rtěnku jsem si dala minimálně, poté zafixovala průhledným „leskem“ a vydržela nekecám celý den. Jedla jsem, pila jsem, smála se, pusu jsem nezavřela a nedrolila se, navíc večer rty vypadaly, jako bych si je právě namalovala. Stačí nanést jednu vrstvu a drolit se nebude. Takže já, až budu v drogérce, tak si koupím další odstín!!!

A co Vy a rtěnky, jaké jsou Vaše oblíbené, ráda nějaké vyzkouším!

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here