Autor: Ivana Malikova, ivanxna.blogspot.sk

Dnes Vám prinášam dlho pripravovaný článok a to only five products make-up challenge, teda make-up výzvu, v ktorej môžem použiť iba päť produktov. Ani som si to nemyslela, ale bolo naozaj ťažké vybrať produkty, ktoré použijem. Vedela som, ktoré produkty použijem určite, nad ostatnými som musela premýšľať. Tak sa poďme spolu pozrieť na to, ako som to zvládla. Na konci článku nájdete aj krátke video tohto make-upu 🙂

MAKE-UP / Fit Me! / Maybelline

Ako make-up som zvolila Fit Me! od Maybelline. Je to matný make-up s dobrým krytím, preto som už ďalej nepoužila ani púder ani korektor. Je to môj prvý make-up do Maybelline a som s ním veľmi spokojná. Nanášala som ho štetcom Bali Dream, ktorý som dostala k Vianociam a môžte si ho kúpiť v TETA drogériách.

HIGHLIGHTER / Illuminating Stick / Bell 

Práve pri tomto kroku som sa rozhodovala, či skôr využiť rozjasnenie (strobing) tváre alebo jej kontúrovanie (contouring). Potom som si povedala, že celý make-up chcem nechať v takej jednoduchej a rýchlej forme, a takouto formou mi príde práve strobing. Jednoducho som si tento krémový rozjasňovač naniesla prstami na lícne kosti, na kosti pod obočie, na hornú peru a špičku nosa.

OBOČIE / Set na úpravu obočia / Catrice

Obočie je pre mňa akýmsi povinným krokom. Už som vyskúšala veľa značiek aj typov produktov, ale najviac mi vyhovuje tento set od Catrice, ktorý obsahuje dva tiene a tak si obočie viem veľmi prirodzene upraviť. Tento set obsahuje aj malú pinzetu a štetec s kefkou, ale ani jedno nevyužívam. Štetec je príliš malý a nerobí sa mi s ním dobre, preto som si zaobstarala štetec na obočie od Essence, s ktorým som veľmi spokojná.

PERY /  Long Lasting 06 Barely There! / Essence

Produkty na pery mám veľmi rada, či už sú to rúže alebo lesky. Najradšej by som mala každý jeden odtieň sveta doma! Momentálne mám však najradšej tento rúž od Essence, ktorý je vo veľmi prirodzenej farbe. Nie je matný, takže vôbec nevysušuje pery a vydrží naozaj dlho.

OČI / Wonder´full Wake Me Up / Rimmel

Maskara je pre mňa takým produktom, ktorý by som nepoužívala, ak by som nemusela. Mihalnice mám bohužiaľ krátke a aj keď si dám na ne maskaru, vždy sa ma pýtajú, prečo som si nemaľovala oči. Jednoducho si ich neviem vytočiť tak pekne dohora, aby vyzerali dlhšie. Normálne používam dve maskary, obe sú od Rimmel. Jedna z nich je táto zelená maskara Wonder´full Wake Me Up s uhorkovým extraktom, druhá je zlatá maskara Wonder´full, ktorá je už teraz vysušená a vlastne si s tou kefkou iba prečešem už namaľované mihalnice, aby neboli zlepené.


1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here