SAFARI CHIC STYLE


Safari styl mám moc ráda, patří jednoznačně ke stálicím v mém šatníku a podle mého názoru sluší všem ženám nehledě na barvu vlasů, pleti nebo na věku. Ano, myslím, že safari styl sluší zkrátka všem. Jak ale tohoto stylu docílit?

Celkový vzhled by měl být hlavně ležérní, nenucený a pohodlný. Žádné upnuté siluety nebo umělé materiály. (Dokážete si představit pobíhat po safari v polyesteru??:-)) Patří do něj barvy jako khaki, hnědá, béžová, bílá a černá. Dále potom zvířecí potisky, přírodní materiály jako jsou len a bavlna nebo pleteniny. Safari stylu sluší také etno doplňky, kožené kabely a pásky, klobouky, šátky, dřevěná bižuterie a tašky z přírodních materiálů. Kdo to s tímhle stylem podle mého opravdu umí, je módní návrhář Ralph Lauren. Jeho safari kolekce jsou opravdu úžasné a člověk by se do Afriky rozjel hned, mít jeho modely zabalené v kufru.

Na opravdovém safari jsem byla před pár lety na Srí Lance a byl to fakt skvělý zážitek. Nevím, jestli bych se jednou odvážila jet i do Afriky, mám totiž o Africe trochu zidealizované a romantické představy díky mým oblíbeným filmům Volání divočiny a Vzpomínky na Afriku. Navíc Redforda už tam asi nepotkám, takže myslím, že asi radši zůstanu jen u těch filmů.:)

Tenhle outfit, který mám na sobě, bych nazvala jako “safari chic style”. Městský vzhled mu dodávají sandálky na podpatku. Ale stačí vyměnit podpatky za nějakou pořádnou pevnou koženou botu a můžete vyrazit do divočiny.

šátek/scarf: H&M, náušnice/earrings: Aldo, brýle/sunglasses: Daiso, bunda/jacket: Promod, tílko/top: Mango, kalhoty/trousers: Mango, kabela: Mango, boty/shoes: CCC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno