Bloggers RE

SAILOR BLUE COAT


Každá situácia začne vždy neutrálne. Je len na tebe, či z nej spravíš pozitívnu alebo negatívnu. Všetko je to o tom, ako máš nastavenú myseľ. Je naozaj pravda, že všetko je len v hlave. Ak chceš byť šťastná, jedoducho buď. Ak sa rozhodneš byť šťastná. Budeš. Z každej situácie sa snaž vyťažiť čo najviac pozitívneho, veď ak nejde o život, nejde v podstate o nič. V najhoršom prípade z toho budeš mať ponaučenie – a v konečnom dôsledku nás ponaučenia a prehry učia najviac. A o tom to je, stále sa snažiť byť lepší a lepší.
Ešte v januári, som si zostavila zoznam vecí, v ktorých by som sa chcela počas roka zlepšiť. Bola to taká obdoba predsavzatí, ktoré si každý po novom roku dával. Jedným z týchto bodov v zozname bolo, že obmedzím moju obľúbenú čiernu. To som si ešte nemyslela, že to bude také ťažké.
Snažím sa ju trošku obmedzovať, no priznám sa, že mi to stále moc nejde. V každm outfite disponuje aspoň jeden čierny kúsok. Ale lepšie pomaly, ako vôbec. Tento kabátik je štýlovo rovnaký, ako červený kabát v minulom článku, no neodolala som farbe a musela som si ho kúpiť aj v tejto sailor blue farbičke.

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram