Samolepky rozhodně nejsou spojovány s žádnou formou reklamy, spíše na ně myslíme jako na vzpomínky z dětství nebo dekorativní prvky. Samolepky si také spojujeme s těmi informačními, často umísťovanými na přístřešcích zastávek nebo v autobusech. Proč (a zda) bychom měli dát šanci miniaturní samolepce pro reklamní účely?

Samolepka – malá velká forma

Kde se nejčastěji můžete setkat s praktickým využitím samolepek? Nejčastěji se s nimi setkáváme v podobě dekorativní na svatebních lahvích, informační, např. barevné etikety na koření, naučné – varují ostatní řidiče, že by měli být obzvlášť pozorní, když v autě před nimi sedí dítě. V reklamě fungují samolepky, které umožňují zvýšit dosah a rozeznatelnost značky a jsou hezkým dárkem pro zákazníka, se kterým se podařilo navázat dlouhodobou spolupráci. Jsou nezbytné při pořádání kurzu nebo konference, velmi oblíbené jsou také samolepky na notebooky s firemním designem. Klíčem k úspěchu je vhodný návrh takové samolepky grafikem.

Neomezená reklama

Lze říci, že neexistují žádná omezení vzhledu a tvaru samolepicích štítků. Jejich design se volí podle potřeby – mohou být kulaté, oválné, čtvercové, obdélníkové, trojúhelníkové. V internetové tiskárně Piga je tiskneme v plném rozsahu barevného spektra, průhledné a také ve formě reklamních magnetů. Samolepky jsou skvělým a módním reklamním předmětem, která povzbudí zákazníky k častějšímu využívání našich služeb. Sbírání nálepek, které opravňují k pozdější slevě, je skvělým způsobem, jak udržovat obchodní vztahy se zákazníkem.

Samolepky – síla nevyužitého potenciálu

Malé, nenápadné, samolepicí reklamní předměty představují obrovský, nevyužitý potenciál. Lidé milují dostávat něco zadarmo anebo dárky. Čím přitažlivější a originálnější je jejich forma, tím větší je pravděpodobnost, že začnou pozitivně vnímat značku společnosti. Díky neomezeným možnostem designu mají samolepky obrovský potenciál. Vědí to pořadatelé mezinárodních akcí, ekonomických a realitních veletrhů a supermarkety. Moderní a módní design a jedinečný vzor přiměje vaše zákazníky, aby si rádi přilepili vaši samolepku na notebook nebo na tašku. A existuje tedy veliká pravděpodobnost, že upoutají pozornost zcela náhodných lidí v metru nebo v kavárně. Tímto způsobem můžete i nevědomky zvýšit rozpoznatelnost značky a přilákat nové a hodnotné zákazníky. Vyplatí se tedy investovat do této formy reklamy? Rozhodně ano.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here