Bloggers RE

„ŠATY DĚLAJ ČLOVĚKA.” – MANZARA


Autor: Vee, yourvee.blogspot.cz

Vítám Vás u prvního článku, který se týká něčeho nového, nového začátku, nové zkušenosti a spolupráce. YourVee má pomalu první narozeniny a neustále zažívá něco nového, začíná se zlepšovat, hlavně začínáme být jako jedna. A tohle je další nový začátek.

Něco málo o Manzara.cz

Než se vrhneme na dnešní témata, kterými je hlavně oblečení a plavky, tak bychom si na úvod měli něco o Manzaře něco povědět.

Internetový obchod Manzara je mezinárodní módní značka s více než 250.000 nakupujícími z celého světa. Manzara nabízí tu nejvyšší kvalitu, 100% spokojenost a mnoho nádherných produktů z různých kategorií, jako jsou například plavky, svetry, legíny, spodní prádlo, šaty a mnoho dalších.

Jaro pomalu začíná, konečně nás opustily mrazy, doufám, že se už nevrátí. Když se řekne březen, vybaví se mi jaro a léto. Je to takový první krůček k mému oblíbenému ročnímu období. Kolem března se začínám probouzet ze zimního spánku a snažím se dostat do jarní pohody, klidu a energie. Tento měsíc je pro mě začátkem i pro mé tělo, které se fyzicky připravuje, aby nějak vypadalo. Začínám cvičit, abych si konečně mohla obléct plavky a vyrazit k přehradě nebo na naši milovanou zahrádku s přáteli, rodinou a s přítelem. Na toto léto máme neuvěřitelně moc plánu a neskutečně se na něj těším! Je pravdou, že nové plavky letos nepřijdou nazmar. Čas utíká jako voda a léto zanedlouho bude klepat na dveře a je třeba se na něj připravit.

Plavky jsem si roztřídila do 3 skupin – plavky k moři, na bazén či koupaliště a originální, něčím výjimečné.

Když jsem si představila moře, písečnou pláž a slunce, udělala jsem si i představu o tom, jaké plavky by se na tuto dovolenou hodily. A našla jsem tyto, které mi vyhovují nejvíce. Můžete je najít pod názvem BIKINY SHIRLEY.

Jsou vyrobeny z materiálů: 82% Polyester a 18% Spandex. Cena plavek je 549 Kč, s dostupnými velikostmi jsou: S, M, L a XL.

Kdybych si měla vybrat, jestli bych navštívila aquapark, přehradu, koupaliště či bazén, rozhodně bych si vybrala aquapark. Mým oblíbeným aquaparkem je Aqualand Moravia, který jsem navštívila už dvakrát a pokaždé jsem si jej neuvěřitelně užila.

Podle mě a mého vkusu bych si rozhodně vybrala BIKINY MARICA.

A jako u předchozích plavek je materiál stejný a to 82% Polyester a 18% Spandex. Cena plavek je 699 Kč. Dostupnými velikostmi jsou L, XL, XXL.

A poslední vybranou kategorii, kterou jsem si stanovila, jsou originální plavky, které jsou něčím výjimečné. Osobně miluji tmavě modrou kombinaci s bílými proužky. Tyto tankiny můžete najít pod názvem PLAVKY JUNA – TMAVĚ MODRÉ. Původní cenou bylo 810 Kč a nyní jsou dostupné za 632 Kč! Objednat si je můžete ve velikostech S, M, L, XL, XXL, 3XL.

Opustíme plavky a vrhnu se na oblečení. První, co se mi vybaví pod pojmem oblečení, jsou svetry, které mám nejradši. A na ty se právě jdeme podívat! 

Jako první mě zaujal PULÓVR ROMANIA – ČERNÝ, který mi přijde originální. Oblékla bych si jej třeba na nějaké popovídání si s kamarádkou nad šálkem kávy. Pulóvr je vyroben z 95% Polyesteru a z 5% Spandexu. Dostupnými velikostmi jsou S a M. Cena pulóvru je 669 Kč.

Další svetr, který mě zaujal, je tento TOP DIAZ – ŠEDÝ. Mé oblíbené barvy oblečení jsou především černá a šedá. A tato barva k tomuto svetru sedí dokonale. Na níže přiloženému obrázku se mi líbí s kombinací modrých džínů, ale vniveč by nepřišly například černé legíny! Nabízenými velikostmi jsou S a M, cena je 599 Kč. Produkt je vyroben z materiálů 95% Polyesteru a 5% Spandexu.

Navštívili jste už někdy Manzara.cz? Jaké produkty se Vám líbily nejvíce? ♥

Vee


Vee

Mým blogem bych chtěla, Vám, čtenářům něco předat. Člověk by si měl jít za svými sny, za svými názory, být sebevědomý. Mít kolem sebe ty, které má rád. Měl by si zakládat na upřímnosti. Jsem člověk, který miluje pravdu upřímnost, toleranci a pochopení. Ale ze všeho nejvíc miluje své sny, kávu, přátelé a rodinu.

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram