Bloggers RE

SLOVENKY A ČEŠKY, KTORÉ MAJÚ ŠTÝL #1


Nepotrebujeme ísť do zahraničia, aby sme hľadali inšpiráciu. Naše baby majú toľko štýlu, že by ho mohli rozdávať. Tak sa poďme inšpirovať.

@natinstablog

Natáliu sledujem už niekoľko rokov. Prvýkrát som si ju všimla na Facebooku, už vtedy pracovala v Londýne a mala svojsky štýl. To, čo dosiahla táto rodáčka z Martina, môžu mnohé z nás len závidieť. Ale zaslúžene. Dnes nechýba na žiadnom „Fashion-Week“, a keď si myslím, že ma už žiaden jej outfit neprekvapí, vždy príde s niečím, čo vyrazí dych. Kombinovať veci tak, ako to robí ona, je umenie.

@donnaiveh

Krehká, tajomná, čarovná ako víla. Iveta si môže na seba dať aj vrece zemiakov a bude to mať štýl. Každý jeden outfit je dokonale zladený, chybu nenájdeme.

@sjuloves

Zuzka žije v Kodani a škandinávskym štýlom ohuruje jedna báseň. Neviem ako vy, ale ja ho milujem.

@lapkinn

Z tejto blogerky priam srší energia a taký je aj jej štýl. Berte si inšpiráciu, zvieracie vzory sú opäť trendom na Jar/Leto 2019.

@paulinemma

Paulína takisto nepatrí medzi nováčikov, a tak ako Natáliu, sledujem ju už od čias MySpace. Jej štýl sa mi vždy páčil. Paulína je ako chameleón. Nedokážem opísať jej štýl. Niekedy ako bábika, lolita a keď to nečakáte, tak máte pred sebou dračicu. Dokážem obdivovať jej outfity aj hodiny a nikdy ma neprestanú nudiť.

@luciekratochvilova_cz

Štýlová a sebavedomá Lucka tiež žiadnym outfitom nesklame. Slabosť na tenisky k šatám? Čo na to hovoríte vy?

@janah_blog

Kombinovať vzory, farby a látky tak, ako to vie Janka, nedokáže hocikto. Je jedno, čo je to, ale vždy je to zladené od hlavy až po päty. A preto Janka patrí medzi tie, čo „udávajú trendy“. Takže baby, nebojte sa experimentovať’.

@zuzstories (Môj osobný favorit)

Pre mnohých možno šedá myška a svetrík od babky určite nezapadá do nijakých sezónnych trendov. Ale myslím, že Zuzke je jedno, čo je „IN“ a čo sa práve nosí. Je spokojná aj s málo vecami, ale s tými, ktoré miluje. A to je presne to, čo sa mi na nej páči. Môj obdiv si nezískala len písaním a eko tipmi, ale aj jej udržateľnou módou. A dokonca by som brala jej celý šatník aj s topánkami.

View this post on Instagram

#friyay 🙌

A post shared by ZUZ (@zuzstories) on

A čo vy, ako to máte s módou? Ktorý štýl preferujete? Máte módnu ikonu? Alebo vám je úplne jedno, čo si na seba oblečiete?


Dominika Blchová

Interview & Article Editor at @bloggersre //@influencedot
💯 #vegan 🍓 🥕
*simple living soul*
🧘‍♀️ Sustainability
🍃 Low Waster
🐶Doggy-mom
.
SK🇸🇰/ currently CH 🇨🇭

Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X