Autor: Zuzka, suesanqa.eu

Pred nejakým časom sa na trhu objavili nové scruby na tvár od značky L’oréal. Ja mám doma dva a to konkrétne Clear scrub a Nourish scrub.

Nourish scrub je jemný, vyživujúci a má vyhladiť pleť. Hlavnými ingredienciami sú tri druhy cukrov, kakaové maslo, kokosový olej a kakaové zrniečka.

Tento scrub má príjemnú sladkú vôňu. Cítim z neho hlavne kakao. Doma som mala najprv vzorku z časopisu a hneď ako som ju použila, tak som sa do tohto produktu zamilovala. Samozrejme, že som si potom musela kúpiť aj celé balenie.

Balenie je pekné, jednoduché ale pritom elegantné. Má 50 ml a jeho cena je okolo 250 Kč. Takéto balenia majú aj ich masky.

Tento scrub používam spolu aj s tým zeleným. Striedam ich podľa nálady a podľa toho čo moja pleť potrebuje. Nanášanie je jednoduché
Na vyčistenú pleť si dáme požadované množstvo produktu a pridám trochu teplej vody. Jemne si premasírujem pleť až pokiaľ sa cukor nerozpustí. Následne opláchnem pleť teplou vodou. A to je všetko.

Po použití je pleť na hebká. Ak sa jej dotknem, tak mi príde ako keby bola natretá s krémom alebo s olejom. Po dlhšom používaní vyzerá pleť vyživene. Na pleti je tento scrub príjemný a vôbec mi nie je jeho používanie nejako nepríjemné. Je jemný a tie zrniečka nie sú  na pleti skoro vôbec cítiť. Zelený scrub mi príde na pleť drsnejší.

Môžte ho použiť aj na pery. Ja osobne ho používam iba na pleť. Na pery mám radšej scruby, ktoré sú ako keby “jedlé”. (Napr. Lush)

Ak by som si mala vybrať medzi týmto a medzi tým zeleným, tak by som si vybrala zelený. Ten som si obľúbila viac. Vôňou ale aj účinkami. Zelený je určený na čistenie pleti a na boj proti čiernym bodkám.

O zelenom si môžte prečítať na Superkrasna.cz, kde som o ňom písala.

A čo vy? Skúšali ste aspoň jeden z nich? Ktorý ste si obľúbili? Budem rada za váš komentár.

S pozdravom Zuzka


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here