Bloggers RE

SOMETHING FROM BACKSTAGE


Dnešný článok je inakší ako ostatné. Rozhodla som sa do každého dať nejakú pridanú hodnotu, urobiť každý jeden článok výnimočnejším. Dnes Vám odhalím ako vyzeral backstage z fotenia pre časopis Evita. Aby som Vás uviedla do obrazu, Domi sa venuje jachtingu a pri tejto príležitosti dostala ponuku na interview, a s tým aj fotenie.

Celé fotenie sa odohrávalo na Wakelake, teda na Zlatých pieskoch. Dobre to tam poznáme, keďže sme tam strávili skoro každý deň v lete. Rozdiel bol teraz len v tom, že to mimo sezóny bolo poloprázdne. Hneď sme sa zoznámili so slečnou, ktorá to tam má na starosti, a o pár minút neskôr už bola Domi v rukách maskérky. Maskérka prišla s kufríkom plným líčidiel, z ktorých Domi hneď na prvý pohľad dostala mierny šok. Ja som práve naopak pokukala aké sú aktuálne trendy a produkty pri líčení.

Po niekoľkých minutkách bola Domi hotová a mohlo sa ísť fotiť. Chvíľku som mala pocit, že sme niekde ozaj pri mori s plážou.  Dokonca aj počasie nám prialo.  Obe sme si to užili a veľmi sa mi to celé páčil, aj keď som to prežívala ako divák.  Bolo to super.

Modelka : Domini.Va

Make up: Ľubica Krajnáková
Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04


Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X