Dnešný článok je inakší ako ostatné. Rozhodla som sa do každého dať nejakú pridanú hodnotu, urobiť každý jeden článok výnimočnejším. Dnes Vám odhalím ako vyzeral backstage z fotenia pre časopis Evita. Aby som Vás uviedla do obrazu, Domi sa venuje jachtingu a pri tejto príležitosti dostala ponuku na interview, a s tým aj fotenie.

Celé fotenie sa odohrávalo na Wakelake, teda na Zlatých pieskoch. Dobre to tam poznáme, keďže sme tam strávili skoro každý deň v lete. Rozdiel bol teraz len v tom, že to mimo sezóny bolo poloprázdne. Hneď sme sa zoznámili so slečnou, ktorá to tam má na starosti, a o pár minút neskôr už bola Domi v rukách maskérky. Maskérka prišla s kufríkom plným líčidiel, z ktorých Domi hneď na prvý pohľad dostala mierny šok. Ja som práve naopak pokukala aké sú aktuálne trendy a produkty pri líčení.

Po niekoľkých minutkách bola Domi hotová a mohlo sa ísť fotiť. Chvíľku som mala pocit, že sme niekde ozaj pri mori s plážou.  Dokonca aj počasie nám prialo.  Obe sme si to užili a veľmi sa mi to celé páčil, aj keď som to prežívala ako divák.  Bolo to super.

Modelka : Domini.Va

Make up: Ľubica Krajnáková
Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here