Neviem či veríte na znamenia ale ja im začínam veriť čím ďalej tým viac. Keď som bola na dne a chcela zrušiť celý blog a youtube odrazu ma začali oslovovať firmy pre rôzne spolupráce. No a keď som napísala na jednu stránku na facebooku čo si ľudia myslia o mojich videách mi niekto napísal žeby som mala zmeniť svoje pozadie, proste že tie plachty ktoré tam mám ako pozadie či holá biela stena sa im nepáčia. A tak som začala rozmýšľať čo s tým.

Hľadala som inšpirácie na pintereste a instagrame až som nakoniec našla dokonalý obrázok malej kancelárie. Mala bielo čierne pruhy, nábytok bol v bielej farbe a doplnky v bielej a zlatej farbe. A tak som nejak začala šporiť peniaze a odkladať každý jeden cent ktorý som donedávna nechávala predavačkám v obchode. Ak ma sledujete na instagrame a videli môj instastory tak ste určite videli že som sa rozhodla zmeniť svoje pozadie a že konečne mi prišli prvé vecičky pre moju malú youtubersku zónu v našom byte. Chcelo by ešte nejakú spoluprácu z nejakým obchodom z farbami a bolo by to úžasne. Nevadí centovníky sa už znova začínajú tlačiť v sklinke takže čoskoro bude aj na farby.

A prečo som vlastne spomenula znamenia? No lebo dnes mi prišiel email zo stránky FAVI.SK. Vraj môžem získať toaletný stolík v hodnote 170€ ale musím urobiť koláž z ich stránok ako by mal teda podľa mňa vyzerať vysnívaný toaletný stolík alebo kútik. A tak som sa pozrela na ich stránku a musím vám povedať že majú krásne veci. Nie len pre Vaše vysnívané toaletky ale aj pre celý byt.

Vybrala som si teda krásny biely toaletný stolík, ktorý je trochu vintage ale aj moderného štýlu. Záleží aké doplnky si teda na neho dáte a ako všetko skombinujete. Ja som teda za ten moderný štýl a tak som hľadala niečo teda v tých bielých a zlatých farbách a musím Vám povedať že som našla krásne dekorácie. Ja som si vybrala iba málo toho pretože svoj toaletný stolík budem skôr používať na líčidlá alebo módne doplnky.

Vybrala som si teda 8 krásnych vecí. Ako prvý tu máme samozrejme toaletný stolík, bez neho to proste nejde. Nie som ten typ človeka ktorý chodí do kostola ale verím že tam hore je niekto a dáva na nás pozor. A verím že soška budhy mi pomôže a posilni ma v mojej ceste a preto keď som videla tohto budhu hneď som si ho musela dať na zoznam. Ďalšiu vec tu máme tieto krásne biele hodiny. Ako potom budem vedieť koľko mi trvalo líčenie? Sú krásne biele, minimalistické a pritom moderné. Aby som si však spravila dokonalý makeup potrebujem k tomu svetlo a táto biela dokonalá lampa mi proste nesmie chýbať. Čo by to bolo za stolík keby na ňom neboli svietniky a váza. Samozrejme aby všetko nebolo len bielom štýle tak som si tieto krásne svietniky a vázu zvolila v zlatej farbe aby to pôsobilo moderne a luxusne. Viem že na stolíku je dokonalé veľké zrkadlo ale nikomu by nemalo chýbať aj zrkadielko na nôžke. Mne osobne by sa hodilo toto pretože moje mi spadlo na zem a rozbilo sa. Takže toto by bola náhrada za tamto. No a posledné tu máme stolík ktorý by som si dala vedľa toaletného stolíka a mohla si tam odložiť svoju zbierku magazínov.

Takže asi nejak takto by vyzeral môj toaletný kútik alebo skôr môj youtubersky kútik. Dúfam teda že sa Vám môj výber páči a ak chcete niečo z môjho výberu tak nezabudnite ísť na stránku FAVI.SK a verím že si tam vyberiete aj niečo naviac.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here