Tento týždeň sa nám poriadne zjarnilo, teplota už poriadne poskočila. Všade už cítiť tu krásnu vôňu prichádzajúcej jari. Všetko sa prebúdza, preto je na čase dať všetko do poriadku a spraviť poriadne jarné upratovanie. Takže, keď si budete robiť zoznam čo všetko dať do poriadku, nezabudnite si tam pripísať aj seba! Možno sa to nezdá, ale zima nám dala poriadne zabrať, ako telu tak aj pokožke. Každý strech, nespavosť, strach, dokonca zmena atmosferického tlak sa prejaví na našej pleti. To všetko na nás vplýva a hlavne tvár je kniha ,z ktorej sa veľmi ľahko dá čítať.

Čo sa týka mňa, je pravda, že o svoju pleť sa nestarám tak ako pred rokmi. Keď som bola mladšia, vedela som v kúpeľni stráviť celé hodiny so všetkými tými tonikami, sérami, maskami. Teraz som rada, že sa večer stihnem odlíčiť, lebo už mám toho času menej a tiež som trošku zlenivela. Preto, som si vytvorila túto účinnú zostavičku, ktorá mi nezaberie veľa času a je veľmi účinná.

1.Dior Cleansers & Toners

Toto tonikum od Diora som objavila úplne náhodne, ale hneď som si ho zamilovala. Je určené pre všetky typy pleti, krásne vonia a čo je na ňom najlepšie, že je aj oči tak aj na pleť. Takže sa nemusíte bať, že keď si omylom pretrete oči bude to štípať a nemusíte mať dve flaštičky na odlíčenie tváre. Áno, tonikum stojí trošku viacej ale určite sa do neho oplatí investovať.

2. L’Oréal Paris Pure Clay Detox Mask

Táto maska je novinka L’ Oréal  na túto jar. Maska vyšla v troch verziách, mňa oslovila Detox v čiernej farbe. Obsahuje uhlíky, ktoré naviažu všetky nečistoti a zbavia Vás ich. Hlavne, ak máte čierne bodky, tak to tiež dobre pomáha.

3. Chanel Solution 10

Tento krém je absolútna topka!! Chanel prišiel s krémom, ktorý obsahuje len 10 prírodných zložiek. Všetky krémy obsahujú 50 a Chanelu stačí iba 10! Hlavnou zložkou je čínsky čaj a žiadne farbivá. Je jemný, vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pleť. O tomto kréme som čítala viacej rôznych recenzií a dlho som zvažovala jeho kúpu. Nakoniec som sa rozhodla vsunúť ho do vianočných darčekov a úspech bol zaručený. Pleť je krásne hydratovaná, pevná a jemná.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here