Bloggers RE

SPRING INSPIRATION


Autor: Dennie, dennieslife.com

Zima bývá vždycky nekonečná… a proto konečně PŘIVÍTEJME JARO! Zimu miluji, konkrétně mám na mysli sníh, když je všechno zasněžené, je to prostě romantika, OVŠEM JEN DO 31.12., pak by už mohlo přijít jaro a sníh by měl zůstat jen na horách, abychom si ještě mohli zajezdit na snowboardu nebo lyžích. Momentálně si s námi to počásko stále hraje, ale to neznamená, že si nemůže připravit šatník na jaro.

Vždycky se strašně těším na to, až si poprvé ohrnu kalhoty, pár dní na to sáhnu po converskách nebo nějakých sliponech namísto teplých bot (Vlastně, já ani letos teplé boty neměla. Už od začátku zimy jsem koupi zimních bot oddalovala a oddalovat, až přišly mrazy, které jsem snad nikdy tady u nás v ČR nezažila -16 stupňů. Říkala jsem si, že už je přece zbytečné kupovat na ten týden teplé boty:D, a proto jsem si raději objednala nové Conversky. Mrazy ustály a po týdnu přišly zas, NE NE a NE, letos už je vážně zbytečný jet do obchoďáku a hledat zimní boty… přežila jsem to yaaay. Ale vážně následující zimu si koupím nějaké teplé a ne takové, co jsem nosila letos. Nesnáším, když mrznu, a vím, že bych mrznout až tak nemusela. BYLO TO ZBYTEČNÉ A TEČKA… chápete :)?! No a nakonec outfit doladím nějakou pěknou jarní kabelkou. Tím mám na mysli veselejší barvy, než je černá a černá. Jooo a konečně přichází řada na koženky🙂…

Teď už dost toho okecávání a pojďme si říct, co by letos v našem šatníku nemělo chybět. Pokud jste milovník tenisek, jako já, rozhodně conversky spadají na první místo tohoto „spring inspiration“ článku. Vlastně conversky by měly být základem každého šatníku, jako basic trička! Pokud v botníku jedny takové máte, pojďte se mrknout po nějakých, které budou základem Vašeho outfitu. Na zajímavé botky se můžete kouknout třeba na Zootu

Jak jsem se už rozepisovala v tomto článku (zde), vše se do módy vrací. Klasické kalhoty, které jsme nosili celou zimu, dáme na chvíli stranou a sáhneme po nějakých lehčích a na jaro více se hodících kalhotách :). Více uvidíte ve zmiňovaném článku. Zapomeňte na klasické černé kalhoty, je jaro, pojďme si ten šatník pořádně na to jarní dny připravit :)!!!

Processed with VSCO with a5 preset

Jak jsem se již zmiňovala o koženkách a křivákách, tak takovou bundu by měl mít ve skříni opravdu každý. Letos opět letí různé vzory, jako jsou například kytky. Ovšem já v tomto případě zůstanu u jednobarevných bund. Outfit jde podle mě pak daleko lépe zkombinovat :). Na tyhle bundy jsem si zamilovala Zaru, ještě bych chtěla jednu barvu, a to žlutou, ano, čtete správně, ŽLUTOU. Taky se docela divím, však víte, jak to mám s mýma HAPPYCOLOURS:).

A co sukně? Já na sukně nějak nikdy nebyla, ale když jsem objevila kouzlo bílých conversek a sukně, tak jich u mě ve skříni pár přibylo. Letos jsou v módě opět vzory. Pokud si chcete koupit sukni bez vzoru, můžete zůstat u klasiky, a to denim sukně, kterou nic nezkazíte, ba naopak :)! K tomu nějaký pěkný vršek a outfit je na světě! Nebojte se svůj šatník trochu oživit, vážně.

Processed with VSCO with a5 preset

Po zimě se vždycky těším na to, až naběhnu do nějaké drogérky a konečně si pořídím nějakou výraznější rtěnku, než je červená a nude odstíny. Protože výrazné rty se na zimu prostě nehodí. NE, NEHODÍ, a jestli na to máte jiný názor, tak mě stejně nepřesvědčíte! 🙂 A když jsme u té kosmetiky, tak co považuji za SPRING MUST HAVE, je tento třpytivý olejíček na celé tělo od zn. Nuxe, který jsem si ihned zamilovala.

Co považujete za JARNÍ NEZBYTNOSTI vy :)?! Vidíme se příště u dalšího článku, mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram