Bloggers RE

SPRING IS COMING


Dneska bylo úplně boží počasí. Takže jsem vytáhla svůj #ootd, který řadím k těm nejoblíbenějším ❤️. Prosím, ať už je pořád takhle krásné počasí. BTW „dneska“ asi před týdnem.

Dneska jsme si vyrazily s kamarádkou na kafe, po sto letech do Mc, kde samozřejmě nesměla chybět moje závislost a to v podobě BORUVKOVÉ taštičky. Ooo já to snad řekla poprvé správně. Protože tomu říkám KAPSIČKA. Každý, před kým jsem to řekla, tak se začal smát, protože si vždy vybaví kapsičku pro kočky od WHISKAS… Mmm pochutnala jsem si. Víte, co miluji (hej, ale nejsem úchyl, fakt ne), když pozoruji lidi kolem mě, protože někteří stojí fakt za to, hlavně ty naše kecy – ta naše módní policie „ty vol*** Mareš k nám zavítal“ a já hned věděla, o co jde. Achjo, já vím, jsme hrozné.

Nechtělo se nám domů, tak jsme si řekly, že zajdeme ještě na oblíbené růžové víno. SAKRA, co my nemáme rády… Přišly jsme do Lagarta: „Dvakrát dvě decky růžového prosím.“… Násosky ve 4 hodiny, haha. Cestou domů potkám bezdomovce, no zas jsem se pobavila.

„Slečno, co tam píšou zajímavého v tom mobilu“. „Aleee, nic moc“. „Nemáte cigaretu“? „Já nekouřím“. „Aha, škoda a zdravě“? „No, ale Vás určitě ne“.  „Tak to je taky škoda“. WTF :D.

Kabelka a vesta ROSEWHOLESALE

Košile H&M

Svetřík MOHITO

Jeany HOUSE

Bunda ZARA

Boty ???

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram