Bloggers RE

SRAZ TÝMU BLOGGERS RE


V sobotu 7. září 2019 proběhl již několikátý sraz týmu BloggersRE. Probírala se aktuální situace v online světě, dosavadní chod našeho projektu i plány do budoucna, a to vše ve skvělých prostorech kavárny Pražská čokoláda. Chceš se dozvědět, co všechno se chystá?

Pokud ještě neznáš základní informace o našem projektu s názvem BloggersRE jako jak to celé vzniklo, co je naším posláním a kdo za tím vším stojí, v sekci “O nás” se to vše můžeš dočíst. Náš tým je momentálně tvořen 16 lidmi z celého Česka a Slovenska, někteří dokonce žijí v zahraničí. Na srazu se náš sešla polovina.

Proč jsme zvolili právě prostory kavárny Pražská čokoláda? S Pražskou čokoládou máme navázanou dlouhodobou spolupráci. V jejich kavárně probíhal i náš loňský sraz, byli jsme se také podívat v jejich výrobně čokolády, kam jsme s sebou vzali rovněž některé online tvůrce. Dlouhodobé spolupráce jsou něco, na čem si v BloggersRE zakládáme. Jsme toho názoru, že spojit se s pár značkami, za kterými si skutečně stojíme, na delší dobu, místo spousty značek jen jednorázově, je ta správná cesta. Tímto bychom rádi Pražské čokoládě ještě jednou poděkovali.

Tématem spoluprací jsme se zároveň dostali k tomu, co se v následujících týdnech a měsících v rámci našeho projektu chystá. Již 1. října spustíme crowfundingovou kampaň k naší dlouho připravované knize s názvem “(NE)JSEM INFLUENCER”. Kniha vyjde v listopadu a my vám už teď můžeme prozradit, že bude plná informací o online tvorbě, tipů, rad i zkušeností známých tváří a vy se rozhodně máte na co těšit. Kromě knihy připravujeme také vlastní podcast. Věříme, že i ten bude neméně zajímavý.

Předmětem srazu byl také malý workshop týkající se psaní, protože naším společným cílem je posouvat se a rozvíjet. Celý sraz probíhal ve velmi pohodové atmosféře a my jsme moc rádi, že máme tým plný nadšených kreativních lidí se zápalem pro stejnou věc.

Chceš se také stát členem našeho týmu? Není nic jednoduššího, než nám o sobě dát vědět! Bližší informace najdeš v sekci “Přidej se k nám“.

Text článku, fotky a editace: Deni Hartmannová (BloggersRE)


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojujeme online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

X