Bloggers RE

STYLING: 4 TIPY, KTORÉ TI UŠETRIA ČAS

Každý deň tá istá hra. Radšej si poležíme v posteli o 5 minút dlhšie, vychutnáme si teplo pod perinou, ako by sme sa mali venovať stylingu. Každé ráno. No pekný outfit nemusí byť časovo náročný. Vďaka nasledujúcim jednoduchým tipom sa podarí už za okamih vytvoriť dokonalý styling. Aj tím, ktorí radi leňošia!

Biela blúzka

Biela blúzka vždy bola a bude “must” v šatníku každej ženy, je to naša záchrankyňa v čase núdze a ešte nikdy nesklamala. Je nadčasová a dá sa ľahko kombinovať. Siahnite radšej po neformálnej dlhej blúzke, než po krátkej a obtiahnutej. Či už s džínsami, so širokými nohavicami, alebo sukňou, s bielou blúzkou nikdy nič nepokazíte.

“Statement” topánky

Váš outfit môže byť úplne jednoduchý, no keď k nemu pridáte tie správne topánky, bude okamžite váš nový “look” vzrušujúci a trendy. Je jedno či pumps, sneakers, alebo boots, hlavne nech sú zaujímavé. Investícia do pekných párov topánok sa preto určite oplatí. 

Trblietky

Trblietky idú vždy! Zaobstarajte si trblietavý kúsok oblečenia, ktorý môžete dobre kombinovať s inými jednoduchými vecami. A vtedy, keď budete mať málo času, stačí ak po ňom siahnete a šou bude zaručene vaša.

Všetko si pripravte už večer

Pravdepodobne ste to už počuli, ale musíte uznať, že by vám to výrazne uľahčilo život. Najlepšie je pripraviť si svoj outfit na ďalší deň pred tým, ako pôjdete spať. Hneď, ako zo seba zhodíte oblečenie, pripravte si nové! Tým, že si outfit pripravíte už večer, budete mať kľudnejšie ráno a budete sami sebe vďační.

“Eye catchers” sú dôležité, ale potrebujú svojich nenápadných spoluhráčov. S basic prvkami môžete ráno doplniť zvyšok outfitu bez toho, aby ste museli veľa kombinovať. Nič nie je nepríjemnejšie, ako keď si všimnete, že k štýlovej koženej sukni vám chýba jednoduchá biela košeľa.

Dominika Blchová

Article & Interview Editor and Social Media Manager

Přidat komentář

.
.