Bloggers RE

SUKNĚ S LEOPARDIM VZOREM V SAFARI STYLU


Autor: Jindra Chrvalová, myfuntasticlife.com

V létě sice nosím ráda veselý zářivý barvy, ale co patří k mojí oblíbený klasice a k čemu se vždycky ráda vracím, je safari styl.

Sukni s leopardím potiskem mám už pár let. Je hodně nadýchaná a působí slavnostně, takže jsem si původně myslela, že jí budu nosit jen na večerní příležitost. Když se ale “shodí” bavlněným sáčkem a přidají se přírodní materiály v podobě košíku a semišových bot, tak se dá v pohodě nosit i přes den.

Celek není potřeba příliš zdobit. Sukně je sama o sobě dost výrazná a hlavně – jde o denní outfit, takže úplně stačí výraznější náušnice a brýle.

K safari stylu patří samozřejmě i klobouky. Outfit tak dostane velmi elegantní ráz. Jo a muž mi tady říká, že mi chybí ještě opakovací kulovnice neboli Winchestrovka, která prej k safari stylu taky patří… No teda! Copak jsem Pampalini? Sama sebe vidim spíš na terase britské koloniální usedlosti uprostřed Afriky, popíjející kávu a čekající až můj Redford zase konečně přiletí domů.:-D

A na závěr nesmí chybět moje oblíbená kabelka á la “bandaska na hady”, se kterou při našem nedávnym stěhování můj muž strašil chlapy stěhováky. Prej: “Tohle taky naložte. Ale bacha, je tam had!” A dělal u toho posunky jako, že mají být potichu, aby se had nevzbudil. Chudáci chlapi tomu uvěřili (už tady v Dubaji asi taky stěhovali ledacos) a nikomu se do přenosu bandasky samozřejmě nechtělo. Takže jak vidíte, nebýt mojí kabelky, nebyla by během našeho stěhování žádná sranda.:)

foto/Michael Kruger


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram