SUNSET & ROMANCE


Ať už u moře, z luxusního hotelu, okna pokoje, balkónu a nebo ve vlastním městě u přehrady. Ano západ slunce je kouzelný v každé chvilce. Samozřejmě, že člověk ho vnímá jinak v blízkém okolí, či na místech které má téměř denně na očích, než u moře nebo přímo z apartmánu.
To mi připomíná, jak moc si přeji už vyrazit na naší první rodinnou dovolenou. Přiznám se, že to plánuji až na další rok, jelikož letos chci s manželem na víkend být sama v zahraničí. Užít si chvilku svobody a klidu, bez starostí a zároveň být aspoň chvilku volná. Těším se, ale zároveň se také těším na dovolenou u moře.
Vážně jsem napsala moře? Já? Ach ano, kdo mě nezná, tak to snadno nepochopí, ale já se před lidmi v plavkách neukazuji. Stydím se a to neskutečně moc. Jelikož malé děti ještě nezajímá cestování po památkách, procházky městy a mnohem více, tak jsem musela ustoupit sama sobě a do té doby si hodlám pořídit neoprén :D. Myslím, že díky tomu se za mě nebude muset syn do budoucna vůbec stydět. Aspoň tedy doufám. Něco mi říká, že dovolená bude vypadat dost jednoduše, manžel a syn v moři a maminka ve stínu v šatech. Dělám si srandu, budu mít ten neoprén, tak to bude v pořádku, hihi.
Zpátky na zem, tedy aspoň myslím, jelikož já se ráda vznáším v oblacích a věřte nebo ne, miluji to.
Můj dnešní outfit má vše co nejvíce miluji. Něžný, romantický a zároveň jsem v něm byla ještě více sama sebou.
Začnu od bílého basic topu s dlouhým rukávem, které mi chybělo dlouho v mém šatníku a o jeho doplnění jsem se postarala minulý měsíc ♡. V bílé barvě jsem též zvolila kabelku, kterou mám už opravdu dlouho, ale věřte nebo ne, stále vypadá jako nová. Nebyla drahá a i tak je krásná a nezklame mě. Hlavním prvkem celého outfitu je splývavá tylová sukně. Tylové sukně samy o sobě dokáží být elegantní, ale zároveň dokáží udělat parádu i s teniskami. Tentokrát jsem zvolila pohodlné fuchsiové lodičky, které ladili nejen s chokerem, ale i k rtěnce – na kterou bych vám ráda v blízké době udělala i recenzi.

 

Foto: Klárka
Top: Pimkie / Sukně: New Yorker / Kabelka: Orsay / Choker: Claire’s / Boty: Botovo
S láskou,
Vaše SAGI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno